Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon el van rontva, évek...

Nagyon el van rontva, évek óta a szemöldököm. Hogy javíthatnám ki?

Figyelt kérdés
Kezdetekben évekig kozmetikushoz jártam, de ők sosem szedték olyanra, ami nekem tetszett vagy jól állt volna nekem. Ráadásul hetente szedni kell, anyagilag sem engedhettem meg magamnak, mivel falusi vagyok, az utazási költség is hozzájött. Szóval maradtam annál, hogy szedem magamnak. Azonban az egész szemöldököm el van rontva, az egyik még rendben, de a másik, pont amelyik jobban látszik, egy teljes összevisszaság. A kettő abszolút nem szimmetrikus, semmi rendes forma, és mivel 9 éve szedve van már, ráadásul ritka szálú, vissza sem akar nőni 1-2 helyen. Mit tehetnék, hogy legyen szép, és legfőképp szimmetrikus szemöldököm?
2011. máj. 30. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék kozmetikushoz és ha egyformára kiszedni akkor szerintem könnyebb lesz utána neked is kiszedned.
2011. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hagyd megnőni kb 1 hónapig

utána menj el normális kozmetikushoz,és akkor szdheted megint magadnak,de sose hagyd túl megnőni,mert megint elformátlanitod


én is csak félévente járok kozmetikushoz,amugy magamnak szedem,de kb fél évente ujraigazitja,olyankor hagyom benőni

2011. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
próbáld meg ricinusolajjal kenni, attól majd hamarabb kinő. Várd meg míg rendesen visszanő az egész(kicsit gáz lesz de a szépségért mindent) majd menj el kiszedetni, vagy 1 barátnődet kérd meg az még jobb lenne.
2011. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Használj kifejezetten szemöldökhöz való szemöldökceruzát (tehát nem valami jó színű szemceruzát) és azzal próbáld meg kiegészíteni olyanra, amilyen szerinted az ideális lenne. Hagyd kinőni ahol kell, ha mellette kitöltöd ceruzával, akkor észre sem veszed és egyszer már csak nem is lesz akkora szükség rá. hogy kisatírozd.
2011. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hasznalj szsemoldok pudert, vagy szemhej puder is megteszi, addig mig ki nem no. Utana csajna, jobb ha kozmetikus csinalja, de olyan aki tud ket egyformat csinalni.
2011. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az, hogy kinő mindkettő teljesen, az beletelne fél évbe is kb, ráadásul mindig pont ott nő, ahol nem kellene (pl a kettő között). Már több kozmetikusnál is voltam régebben, de mindegyik elég bénán szedte ki... tudnátok esetleg Vas megyében egy jó kozmetikust?
2011. máj. 30. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:
teljesen ne várd meg csak ahol szükséges a többit ami középre nő meg nagyon lentre és fönt azt nyugodtan szedd attól nem fog változni mivel onnan egyébként is kiszedné a kozmikus is4 :)Ha fokozatosan ahogy nő szeded a feleslegeseket akkor szép lesz! Én is így voltam, és 1 szer vártam h szépen kinőjenek aztán kiszedtem azóta csak apróbb korigálás kell neki.
2011. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Levander ***** válasza:
Igen, elő a ricinusolajjal, gyorsabban fog nőni a szemöldök! Sajnos van ez így... Magadnak csak akkor szedd, ha már megvan a neked tetsző ív. :)
2011. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos elég nehéz vele, nagy ritka szálú, sötét és hosszúak a szálak, Így, ha már akár csak egy szálat is kihúzok, amit nem kellett volna, egyből el van rotnva az egész. És nagyon nehezen nő vissza, volt olyan szál (1-2db csak), amire fél évet vártam, mire kinőtt végre. :/
2011. máj. 30. 17:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha 9 éve szeded rosszul, akkor igazán nem sok szerintem az a fél év, amit várni kell. Persze addig is szedheted, de csak azokat, amik nagyon rossz helyen nőnek, tehát pl a kettő között, vagy nagyon alatta, de mindet hagyd békén, amik a szemöldökvonalad között nőnek.

Pl nézd meg a topmodellek szemöldökét. Nekik teljesen tilos szedni, tehát nagyrészt teljesen természetesen nő nekik, és csak ceruzával igazítják formára, hogy minél többféle sminket ki lehessen hozni belőle. Az enberek egy jó részének elég lenne csak néhány szálat kihúzni ahhoz, hogy tökéletes szemöldökük legyen.

Ha nem vagy biztos egy szálban, vagy csak azért akarod kiszedni, mert rosszfelé hajlik, akkor ne húzd ki, hanem inkább vágd le, az pár nap alatt visszanő, ha esetleg mégis szükség lenne rá, később pedig még mindig kihúzhatod, ha mégse.

2011. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!