Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nagyon hosszú haj szép,...

A nagyon hosszú haj szép, vagy igénytelenségre utal?

Figyelt kérdés

kétségbeesetten kérdezem.. mert nekem régen nagyon bejött, ha valakinek durván hosszú haja van, pl. Miley Cyrus, és hasonló tinisztárok, gyönyörű hosszú hajjal... (google-ban megnézni!)

de mióta elkezdtem én is úgy növeszteni, és már a hátam közepénél jár, néha úgy látom, olyan igénytelenül néz ki...

egyébként, szép barna hajam van, féligmeddig hullámos, nem kócos, egész szép. csak az alja már töredezik, meg vagy 20 árnyalattal világosabb mint a gyökerénél.. mert ott már kifakult...

na és. levágnék 2-3 centit, simán, de. fogadást kötöttem xD :DD... úgyhogy októberig nem nyúlhatok hozzá ollóval:P


2011. máj. 29. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
növeszd bátran!gyönyörű a hosszú.ajánlom figyelmedbe a "hosszúhajú magyar lányok "honlapját
2011. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Nikolett6 válasza:
Mindig az jut eszembe a túl hosszú hajról, hogy nincs az illetőnek pénze fodrászra, vagy csak szimplán igénytelen, nem foglalkozik vele, hadd nőjön, ameddig akar. Hátközépnél hosszabbnak van számomra ilyen hatása….de kinek mi 😃
2023. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!