Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nagyon hosszú haj szép,...

A nagyon hosszú haj szép, vagy igénytelenségre utal?

Figyelt kérdés

kétségbeesetten kérdezem.. mert nekem régen nagyon bejött, ha valakinek durván hosszú haja van, pl. Miley Cyrus, és hasonló tinisztárok, gyönyörű hosszú hajjal... (google-ban megnézni!)

de mióta elkezdtem én is úgy növeszteni, és már a hátam közepénél jár, néha úgy látom, olyan igénytelenül néz ki...

egyébként, szép barna hajam van, féligmeddig hullámos, nem kócos, egész szép. csak az alja már töredezik, meg vagy 20 árnyalattal világosabb mint a gyökerénél.. mert ott már kifakult...

na és. levágnék 2-3 centit, simán, de. fogadást kötöttem xD :DD... úgyhogy októberig nem nyúlhatok hozzá ollóval:P


2011. máj. 29. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
szerintem szép..szex közben van mit húzni:P
2011. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

akkor igénytelen ha zsíros. Én szépnek találom ha jól meg van csinálva. A páromnak nem tetszik a hosszú haj,ő a rövidet szereti így folyamatosan vágatom.


De nyilván attól is függ, hogy kinek mi áll jó.

2011. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jah^^ hát mondjuk nekem ez nem aktuális.. de jó tudni, mi kell az ágyban:D
2011. máj. 29. 19:30
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 29. 19:31
 5/12 anonim válasza:
80%
Igen, szép.
2011. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
szép, ha nem igénytelen. balzsamozd, tegyél rá pakolást, hogy ne törjön szét ennél jobban. én most vettem egy schauma sampont, ami q10 tartalmú, nagyon bejött, ajánlom neked is
2011. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelően ápolod a hajadat, nagyon szép lehet.

Ügyelj rá, hogy ne legyen zsíros, se korpás. Használj hajbalzsamot, pakolást. Nagyon jó hajpakolásokat lehet csinálni házilag is, ha érdekel a google-ba utánanézhetsz. Én a múlt héten egy kis mézet melegetíttem fel, hogy még folyósabb legyen és azt tettem a hajamra hajmosás előtt és rajtahagytam kb. 20-30percig (összekonytyoltam a hajamat, ráhúztam a zuhanysapkát és arra törölközőt tettem, biztos ami biztos). Nagyon szép, fényes, puha lett a hajam.

De mondom, neten van 1000 hajápolási tipp, külün hajtípusokra.


Én is növesztem éppen, csak az zavar, hogy jelenleg kicsit korpás a hajam:$ Természetesen teszek ellene, de idő, amíg elmúlik:S

16/L

2011. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Hát szépnek szép, nekem is nagyon hosszú volt, most voltam fodrásznál, mert elvékonyodott a vége meg már töredezett is. Most is hosszú, szerintem nekem már csak rövidebb lesz, ahogy öregszik az ember lánya annál furibb sztem a túl hosszú. Már olyan parasztlány jellege volt, bár ezt így látatlanba lehet nehéz elképzelni, olyan matyós nénis, amit befontak régen és úgy is a fenékig ért.:D

20/L

2011. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 cherry. ***** válasza:
92%
Uhh, ez már szépség és divat kategória:D
2011. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
fuh hát az nem semmi:P.. odáig biztos nem növesztem meg, mert ahogy leülnék, tuti felbasznám az agyam, h minek van az ott.. stb:PPP
2011. máj. 29. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!