Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem áll jól a kiengedett haj...

Nem áll jól a kiengedett haj és ezért mindig össze van fogva. Sokak szerint az nem lehet nőies akinek nincs kiengedve a haja. Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet nőies, bár tény, hogy ha szép a haj, jobban mutat kibontva. Én is állandóan összegumizva hordom, próbálom magam rávenni, hogy kiengedjem, mivel már megnőtt a kívánt hosszúságúra.
2011. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Butaság. Tényleg szép a kiengedett haj, de egy szépen feltűzött is tud nagyon nőies lenni. Ha laza kis konyszerűséget csinálsz, amiből egy-két fürt kilóg a halántékodnál meg a nyakadnál, az szerintem nagyon nőies.
2011. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is sokszor hordom összefogva a hajam ,szerintem ha neked az jobban áll akkor mindenképp jobb mintha kiengedve lenne ,ami rosszabbul áll.


pl Dukai Reginek is sokszor van összefogva a haja,nemhiszem hogy ő nem nőies:)

2011. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezt utálom egy lányban, hogy ezzel igénytelenné teszi magát. Akkor miért nem vágatja le és csinál egy jól kezelhető, könnyű, fiatalos hajat. Ezért kár hosszú hajnak lenni.
2011. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem vágass magadnak egy új frizurát, a fodrász segít majd hogy mi áll jól, és ha kéred, akkor meghagyja olyan hosszúra hogy ha mégse tetszik akkor fel tudd fogni(ne így mondd majd h lehet h nem fog tetszeni hanem úgy h szeretnéd néha felfogni)
2011. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A simán összefogott tényleg nem túl nőies. Miért nem vágatod le?
2011. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hülyeség!! Simán lehetsz nőies összefogott hajjal, ha az áll jól, de ha nem tetszik egy rövid frizura is nagyon divatos és nőies lehet. :)
2011. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ők vajon nem nőiesek?

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

méghogy nem lehet nőies :D....

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!