Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajolaj regenerálja a hajat...

A hajolaj regenerálja a hajat vagy csak "tüneti kezelésre" jó?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A törött hajat semmi sem regenerálja, igazából ez is csak segít egészségesebbnek láttatni. Viszont arra jó, hogy ápolja a hajat és megelőzze a további töredezést, vagy legalább lassítsa a folyamatot.
2011. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előzővel értek egyet, regenerálni semmi nem tudja a töredezett hajat. Annyit még hozzá tennék, hogy a hajolaj önmagban nem is ápolja a hajat, mert a töredező haj száraz, viszont nem víztaszító hatású olajra van szüksége, hanem pont hidratáló hatású készítményekre. Legfeljebb úgy lehet valami haszna, hogyha frissen hidratált hajra kened, ami lezárja és megakadályozza, hogy újból kiszáradjon. De amúgy nem tudom mi ez a hajolaj őrület, a fodrászom szerint többet árt mint használ.
2011. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én épp a fodrászom tanácsára kezdtem el használni, tehát úgy látszik, nagyon megoszlanak a vélemények.


Bár túl rossz nem lehet, mert már évtizedek óta "létezik" a hajolaj, csak éppen nem volt annyira felkapott mint mostanában. De a piacról nem tünt el soha.

2011. máj. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!