Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikával kapcsolatban:...

Kozmetikával kapcsolatban: rendszeresen jártok? Milyen kezelésre?

Figyelt kérdés

Én nem járok kozmetikushoz, és őszintén nem is tudom, hogy más lányok rendszeresen járnak-e és ciki, hogy én nem.


Illetve: ismeretlenül voltatok/mennétek kozmetikushoz? Úgy, h csak egy szimpatikusnak tűnő szalonba bementek vagy ilyesmi? Vagy előre kell időpontot kérni?

És lehetséges, hogy olyan kezelést fog csinálni, ami után több napig piros a bőröm vagy ilyesmi?


2011. máj. 19. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még a gyantát is magamnak csinálom,mennyivel jobb és gazdaságosabb...Az arcomat,meg radírozom rendszeresen és ennyi.
2011. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem járok, mert nekem nagyon drága:(


18/L

2011. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok,így magamnak csinálom,de ami olyan akkor megyek a szalonba ahol tanultam anno.Szeretem őket,nem drágák és kedvesek.Van olyan miteszer amit én nem látok és masszírozni sem tudok rendesen magamnak.Néha megengedem magamnak.Szerintem ennyi mindenkinek kell,kis kikapcsolódás.
2011. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen járok kozmetikushoz. Általában arckezelésre (ez után valóban piros pár napig a bőröm), szemöldökszedésre, és nyáron rendszeresen gyantáztatok. Lehet, hogy otthon gazdaságosabb, de egyszer nagyon csúnyán megégettem magam meleg gyantával, azóta nem kísérletezek.


Az én kozmetikusomhoz előre kell időpontot kérni, de nagyon rugalmas.

2011. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 2 havonta járok arckezelésre,meg szemöldök szedés, festésre.

29/N

2011. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden évszakban megyek nyomkodásra, muszáj, mert nagyon csúnya és igénytelen a mitesszeres bőr. Ha nem jutok el, akkor magamnak megcsinálom, ahogy a kozmetikus is szokta, de ezt jobb profira bízni. Gyantára nem járok, mert nem bírja a bőröm, borotválom. Szemöldököt magamnak szedek, bajuszom szerencsére nincs.


25 N

2011. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is azon gondolkozom, hogy vajon megérné-e elmenni? Egyelőre még nem voltam. Otthon epilálok, radírozom az arcomat/bőrömet, meg úgy ahogyan tudom ápolom is.


15/L

2011. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!