Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha feketére befestem a hajam...

Ha feketére befestem a hajam utána majd visszafogja a világos barna?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

A feketét csak úgy fogja be bármilyen más festék, ha előtte leszivatod.

Ha már most tudod, hogy utána világos barna akarsz lenni, akkor kár is belekezdeni, fesd be rögtön világosbarnára.

2011. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az h leszivatni pontoson mit jelent?
2011. máj. 21. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Hidrogén peroxid + szőkítőpor. Eléggé roncsolja a hajad, ha vékony szálú. Töredezni is töredezhet utána a hajad.

Ha egyszer csinálod nem nagy gond. De ha nem akarsz tartósan fekete lenni, akkor ne festéket hanem hajszínezőt vegyél. Elvileg pár mosás után kijön.

Én sötétbarnából most leszek vörös és mivel ez festett barna le kell szivatnom nekem is :)

19L

2011. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

még hogy 1x nem roncsolja? dehogynem. a leszívásnak pont az a lényege, hogy minden színt kiszedjen. felnyitja a hajad alkotóelemeit, de nem zárja vissza, ezért károsítja nagy mértékben a hajat. ellenben festésnél visszazárják,így az annyira nem okoz gondot, igaz a hajnak egyik sem tesz jót.

én is a fekete színezőt ajánlom. a feketével egyébként az a baj, hogyha fested akkor is gyorsan lenő, illetve hamar kopik, elveszti a fényét. és igen, ha utána világos hajat akarsz le kell szivatni, vagy megvárod míg lenő, ami valljuk be nem túl esztétikus. még egy jó tanács: nyáron a feketét még gyorsabban kiszívja a nap, illetve nagyon melegít ( ugyanúgy mint a fekete polók, nadrágok nyáron )

2011. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Világosbarnából feketét alapon bármi befogja..Inkább a hajszínezőt ajánlom, viszont megszabadulni nagyon nehezen tudsz majd. Ajánlom vegyél inkább sötétbarnát az szinte teljesen feketének tűnik a festékek közül.

Ma már lehet kapni olyan festékeltávolítót ami kifejezetten sötét színre befestett hajat varázsolja vissza eredeti színre. Kevésbé károsítja mint ha visszafested.. egyébként sem lehet feketéből festéssel 1 alkalommal világosbarnát csinálni,(kb fél év amígre tényleg szép világos lesz) vagy lehet de akkor lehet hogy a hajad felétől elbúcsúzhatsz...

2011. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja befogni. Nem olvastam a többi választ, de festék festéket nem világosít, ez olyan biztos, mint a halál.
2011. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!