Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemüveges vagyok, a hagyomány...

Szemüveges vagyok, a hagyományos, egyenes, szemöldök fölé érő frufru hordható így?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék ilyen fazonú frufrut,de nem mertem eddig kipróbálni,mert szemüveghez nem tudom jól állna-e? Képet nem nagyon találok ahol szemüvegben van a modell:S

Ha mégse jó meddig tart egy ilyet lenöveszteni?


2011. máj. 13. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem jó lehet, az arcodtól függ hogy jól áll e, nem a szemüvegtől. Próbáld ki, ha meg nem jön be akkor adig ameddig nem nő vissza akkor is hátracsatolhatod. az meg nagyon kevés idő, hogy annyit nőjön hogy legalább oldalra tudd fésülni
2011. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem javaslom. Saját bőrömön tapasztaltam. :D

Főleg, ha egy határozott, netán sötét, vagy feltűnő színű kereted van, akkor együtt már sok a határvonal a fejeden.

Na meg kicsit odébbnyomja a hajat, és oldalt hülyén kiáll, esetleg égnek, arról nem beszélve, hogyha véletlen kéthetente nincs újravágva a frufrud, akkor a szemüvegedhez ér, alámegy, minden. Ja és összedzsuvázza a lencsét, ha használsz valami hajformázót (vagy esetleg ha zsírosodásra hajlamos a hajad)

Lenöveszteni... hát nekem úgy egy évbe került hogy normálisan nézzen ki. Jó, közben persze volt kicsit fazonra vágva, hogy annyira ne legyen tré, meg töredezés miatt is, pedig nem nő lassan a hajam (kivéve úgy látszik az elején... persze amíg frufrum volt, két hét után tényleg vissza kellett vágni XD)

Évfolyamtársam nemrég vágatott olyan frufrut, annyira neki sem állt jól, és ahogy látom, ő is növeszti le. :D

De ahogy érzed, egy próbát megér, hátra lehet tűzni meg hajráffal, stb, ha mégse jó annyira.

2011. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éni s a sok "törés" miatt nem tudom eldönteni...de azt hiszem megpróbálom.Köszönöm a válaszokat:)
2011. máj. 16. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!