Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam sötétbarnás -feketés,...

A hajam sötétbarnás -feketés, a szemem barna, és a bőröm is barnásabb. Szerintetek nagyon vészes? De nem vagyok cigány! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom mihez tudnám hasonlítani a bőröm színét... kicsit világosabb a bőröm , mint Nicole Scherzingernek. Nagyon vészes? De nem vagyok cigány, egy cigány sincs a felmenőim között... Szerintetek a fiúknak tetszem így? Megkérdeztem a barátnőimet, közülük is páran cigánynak néztek elsőre... Pláne most jön a nyár, még le is fogok barnulni :( tudnám valamivel világosítani a bőröm? Olvastam itt GYK- n a kérdéseket , és itt is olyanokat írtak a pasik, hogy "nincs is szebb a fehér bőrnél ":( És még egy kérdésem van:ha befesteném barnára a hajam, akkor kevésbé néznének cigánynak? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 11. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

A citrom hosszú távom világosítja a bőrt, meg az arc világosítására hallottam, h a tej meg az élesztő..össze kell keverni és nem tudom meddig rajta hagyni..és világosodik v mi... nem gáz, szntem. sőt. mostanában az a divat, hogy mindneki agyon barnítja a bőrét és feketére festi a haját, de végül olyan természet ellenes barna színük lesz, hogy őket inkább nézném cigánynak. A fiúk nagy százaléka tényleg a hófehér v csupán elég világo bőrüekre bukik, de nyilván azért mert ebből lassan kevesebb lesz. én tényleg nagyon fehér vagyok, de azt mondom, h akit természetes barnasággal látott el a sors, az büszkén viselje, mert sokan ölnének érte. Az egyik ismerősöm is sötét bőrű, pedig soha életében cigány nem volt a családjában...ti egzotikus típusuak vagytok :D

őt is nézték már cigánynak, de nem érdekelte.Téged se érdekeljen én azt monodom, mert sok olyan fiú van, aki a barna lányokra bukik...akik természetes barnák és nem szolizták agyon magukat...remélem érted...bocsi..kicsit sokat írtam..szóval....szntem próbáld ki azokat amiket leírtam, ha mindenféleképpen fehéredésre szántad el magad,de azt hiszem direkt van olyan krém is. :D

További szép napot!

2011. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)) lehet, hogy megpróbálom . meg a többi is jólesett, aranyos vagy :)
2011. máj. 11. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább légy büszke a bőrszínedre, mások 10ezreket áldoznak szolira, hogy olyan színük legyen mint neked, és nehogy árts magadnak a világosító módszerekkel.
2011. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, ugyanez az én problémám is, emgértem, hogy változtatni akarsz rajt, és zavar, hogy cigánynak néznek, és én is nagyon elszomorodom amikor a fiúk istenítik a hófehérkéket, de így kell magunkat elfogadni.. márst nem tudok mondani, akik szeretnek minket azok így szeretnek minket..

Mondjuk a nyártól én is félek..:SS

Írhatsz privit, ha esetleg úgy gondolod. :)

2011. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Doruss ***** válasza:
ÖNBIZALOOM! :) Ne aggódj. És főleg ne tedd tönkre magadat hajfestéssel, meg ilyenekkel. Ha tetszeni akarsz egy pasinak, és komoly kapcsolatot akarsz, akkor úgyis az kell, hogy önmagadért szeressen. És ez úgyis el fog jönni, ne aggódj! Tudom hogy ez elcsépelt, de nem csak a külső számít, tényleg nem, hidd el! A fiatalok nagy része vagyonokat költ szolira, önbarnítóra, bőrrákot kap a napozástól, vagy vesz egy sötétebb alapozót és maszkot pakol magára belőle. Te meg természetesen barna vagy, örülj neki. Ne akarj változtatni a külsődön, inkább tanuld meg elfogadni magadat. Akinek több az önbizalma (de nem nagyképű) az sokkal sugárzóbban néz ki, vagy nemis tudom, hogy mondjam. Úgyhogy ha magadat szépnek látod, vagy legalább elfogadod, akkor más is szebbnek lát majd!
2011. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is sötétbarna hajú vagyok (ráadásul göndör), barnás szem kreol bőr, de sztem ettől még nem nézik az embert cigánynak..aki az, arról egyből észrevenni sztem, inkább csak fogd fel úgy h kicsit egzotikusabban nézel ki mint mások:) sztem ez tökjoo dolog ne világosítsd a bőröd+ilyenek..tényleg sokan vagyonokat hagynak szoliba:)szal inkább örülj neki!!!!jo vagy így ahogy vagy..:)
2011. máj. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszaitokat, nagyon aranyosak vagytok :))) ez nagyon jóleset :) igen most már én is úgy gondolok rá, h hát igen egzotikusabb vagyok :)

3. válaszoló: írnák én privit, csak nincs beállítva neked h lehet, és így nem tudok :S :)

2011. máj. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!