Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mennék először szoliba...

Most mennék először szoliba és ha befeküdtem, valamit meg kell nyomni a gépen? Vagy hogy működik?

Figyelt kérdés
és nehéz felnyitni és becsukni? előre is köszi
2011. máj. 11. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki ott van beállítsa neked :)

És nem annyira :D én kicsit megijedtem mikor nem nyílt fel de aztán sikerült :D

2011. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyátalán nem nehéz. amikor én megyek akkor automatikusan fel van nyitva. Leöltözök befekszek, majd magamra húzom és szólok hogy : készen vagyok! És a csajszi kinnt felkapcsolja. És onnantól kezdve csak fekszek...felettem van egy kis digitális óra ami mutatja, hogy hány perce vagyok már bennt, meg vannak gombok ilyen a Stop gomb meg öö asszem ami a lábamnál megy ventillátor annak a gombja de ezekhez nem szoktam hozzápiszkálni. aztán amikor lejár az idő akkor magától kikapcsol a kezemelle feltolom kijövök felöltözök fizetek és megyek....enyni.
2011. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan szoli is, ahol neked kell bekapcsolni. Belül van start meg stop gomb, aztán nyilak, amivel le-fel tudod csukni/nyitni a tetejét. Van ventilátor szabályozására gomb és a zene halkítására/hangosítására.
2011. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz egyáltalán. Szerintem is kérd első alkalommal, hogy mindent mutassanak meg, és akkor meg fogsz nyugodni. Nekem a csaj mindent be szokott kapcsolni, így nekem megnyomni csak a ventillátort kell, ha szükségem van rá, de nem tudom, hogy máshol is így van-e. Bár én néha félek, h beszorulok, nyilván ez irreális félelem, de olyankor a kezemmel megmozgatom a tetejét, és rájövök, hogy jé, még ki tudok jönni.:)
2011. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott szólni kell, bedobják az időnek megfelelő zsetont és 1 perc ráhagyással indul is, ha végez magától kikapcsol. Amúgy jobban szeretem az álló szoláriumot, azt az 5-10 percet simán kibírja az ember, ráadásul nincs az a klausztrofób koporsó érzet.
2011. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!