Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan vágjak tincset a...

Honnan vágjak tincset a hajamból, hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés

Kedvesemet szeretném meglepni egy hajtincsemmel (persze normálisan előkészítve, ne úgy nézzen ki, mint amit a fésűmből gyűjtöttem). A kérdésem annak, akinek van már tapasztalata ilyennel, vagy fodrász, hogy a fejem (hajkoronám) melyik részéről vágjam, a tőtől mennyire (kb. 15-20 centis hajam van).


Ja, és marháskodást, hogy hülyetini, ne vágjál meg hasonlók, nem kérek. Már nem vagyok tini és eldöntöttem ezt magam is. Ha az volna a célom hogy ezzel foglalkozzatok, akkor pl. a kapcsolatok témában tenném fel, hogy jó ötlet-e. Tényleg csak az érdekel, honnan vágjam.


2011. máj. 10. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem leginkább alulról..vagy ahol sok hajad van..ott hátul:D egy kicsit beljebb ahol nem látszik ha egy tincs picike:)
2011. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :-)))
2011. máj. 10. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Középső rétegből, valamelyik oldalt. És ne nagy tincset vágj, úgyse megy vele semmire lényegében, szóval kevéssel is beéri, és akkor a fejeden is marad elég. :D Kecske is, káposzta is. XD
2011. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XD nem terveztem az egész hajam levágni, szerencsére elég sok van belőle :-) Ez az oldal-ötlet jó, mert oldalt van elválasztva a hajam, tehát a hajas oldalon tuti van elég :-))))))
2011. máj. 13. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!