Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon- Clearskin Professional...

Avon- Clearskin Professional cuccokrol velemenyek?

Figyelt kérdés
Elsosorban az arcradir erdekelne, de ha probaltal mast is, akkor az is erdekel. Olyanokhoz szol a kerdes, akik probaltak.
2011. máj. 8. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó ez is meg a többi is ,de nekem kicsáradt tőle az arcom.
2011. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak ajánlani tudom. Jó minőség, elfogadható áron. Mindennapos radírozáshoz is tökéletes. Sőt, mióta tényleg minden reggel ezzel kezdek, a durván mitteszeres területeim szemmel láthatóan kitisztultak!


Elsőnek: Minden radír kiszárítja a bőröd, mivel az arcradírozás alap esetben a háromlépéses arctisztítás első lépése. Ezután következik a tonik, majd a hidratáló arckrém. Azonban ha önmagában radírozunk arcot, utána mindenképpen kell használni hidratáló krémet, mivel eleve egy arcradír funkciója a tisztítás és az elhalt hámsejtek eltávolítása. Ergo szárít. :)

2011. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom, akkor kiprobalom. :)
2011. máj. 8. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!