Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj tényleg hatásos?

A ricinusolaj tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Meg akarom növeszteni a hajam, és ezt jó lenne kicsit felgyorsítani :)

Tényleg hatásos és látványos? Nincs semmi mellékhatás? Nincs szaga vagy vmi??? Nem fog tőle károsodni, legyengülni a hajam?


2011. máj. 7. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

van egy kis szaga, ez nem büdös, de nem is mondanám illatnak

és valóban hat ha mondjuk egy hónapig használod a hajmosások előtt már látható az eredmény

és egyáltalán nem károsítja a hajat, hanem ápolja és szebb, fényesebb is lesz tőle a benne lévő jótékony anyagoknak köszönhetően

2011. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónapig használtam, semmit nem hatott. Kicsit büdös, macerás használni és kimosni a hajból. Maga az olaj nem árt a hajnak, csak a 2x-3x samponozás, amivel kimosod.
2011. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nekem egy alapos samponozással is kijött a hajamból, egyébként tényleg kicsit macerás

de szerintem egy próbát megér, ugyanis nem drága

aztán ha nem válik be akkor is csak pár száz ft-ot vesztettél

2011. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt nem vettem észre,hogy nőtt volna a hajam tőle,de nagyon puha utána mindig :) én tojással és mézzel szoktam összekeverni,hát 7 óra után a tojásnak már van egy szaga..:D és nekem egy mosással kijön a hajamból
2011. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én hajra még nem használtam, csak esténként a szempillámat kenem be vele, és nekem hat :) kifejezetten fényesebb és hosszabb lett tőle.
2011. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!