Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon leégett az arcom és...

Nagyon leégett az arcom és most hámlik a bőröm, mivel kenjem be?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hétvégén voltunk a Balatonon osztálykiránduláson és déli napsütésben elaludtam a napon a bal felemre fordulva, a fél arcom nagyon leégett és már 3 nap után nagyon hámlik/foszlik az orromon a bőr, sőt már az arcomon is elkezdett...milyen krémet javasoltok? :) köszönöm előre is a válaszokat
2011. máj. 5. 17:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a tejfölt tegnap, és kicsit beszívta az arcom, nem sokat volt rajta mert este csináltam és mentem utána fürdeni, meg egy használat után nem is alkotok véleményt,aloe verás kenőcsöm valóban nincs itthon, meg nincs is sok pénzem drágább krémekre, de ha nem lesz jó a tejföl biztosan kipróbálom.


De szerintem az a pici idő alatt is használt mert az orrom most kevésbé foszlik :)

Nem mondanám égési sérülésnek, csak nagyon megpirult, de amint rossz hatást érzek a tejföllel abbahagyom :)

Köszi a válaszokat.

2011. máj. 6. 14:31
 12/16 anonim ***** válasza:
az aloevera növénynek letöröd az egyik levelét, és kinyomod belőle a nedvet. kend be vele magadat, egy picit hagyd rajta, majd mossad le.nekem használt.:)
2011. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
22:16-osnak, egy aloeverás krém 200 Ft, de aki olyan csöves, mint azt sikerült leszűrnöm,mint te, és nincs neki annyi pénze, az szomorú...Egyébként ellenjavaslok , igen, ez a lényege annak, hogy valaki feltesz egy kérdést, és nem szar a krém, mert hatásosabb, a tejfölödet meg megcseszheted, mert erre nem jó...De próbáld ki, aztán remélem húsig hámlik az arcod, és akkor meglátod..
2011. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat vettem krémet, nem vagyok csöves, csak azt hittem ezres magasságban van...Amúgy csak egyszer kentem be az arcom tejföllel, akkor sem volt rajta sok ideig...azóta csak testápolóval kentem be néha, és már csak nagyon picit hámlik
2011. máj. 8. 13:01
 15/16 anonim válasza:
Nem neked írtam , hogy csöves, hanem annak, aki nekem válaszolt, bocsi, ha félreértetted...
2011. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen olvastam hogy neki írtad, csak én is írtam hogy nincs pénzem rá, aztán inkább tisztáztam :D
2011. máj. 8. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!