Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok nagyon zsíros...

Mit ajánlanátok nagyon zsíros bőrre?

Figyelt kérdés

A homlokom az arcom annyira zsíros, hogy már tényleg nem tudok vele mit kezdeni. Szappan nem jó, mert az csak fokozza...

Kipróbáltam a C@C Shine Controlt...gyenge.

Kipróbáltam a Garnier PureActive-ot ez pár óráig tök jó, utána megint semmi...

Mit ajánlanátok, hogy ne legyen zsíros az arcom, annyira idegesít már, főleg, most, hogy bejött a nyár még jobb...


Bőrgyógyászhoz el lehet ezzel menni?


2011. máj. 3. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A kénes szappant is próbáltad? Nekem az egy életre megoldotta a zsírosság-kérdést.


De ha nem használ, akkor természetesen elmehetsz vele a bőrgyógyászhoz, és ad majd valami kencét, vagy elküld kivizsgálásra, hátha hormonális vagy szervi okai vannak. (Főleg, ha nem vagy már tini.) Mindenesetre nézesd meg, semmit sem veszítesz.

2011. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kénes szappant még nem próbáltam, köszi a tippet!

Hát tini már közel sem vagyok és előtte nem volt zsíros az arcom, gondtoltam már igen én is erre, hogy valami okozhatja...

Csak akkor akarok elmenni, ha már tényleg semmi nem segít...

2011. máj. 3. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggelente mosakodj meg mosogatószerrel. Ismerősömnek bevált.
2011. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát hogyne :D

Vagy esetleg reggelente leöblögetem savval...

Kösz, de kihagyom.

2011. máj. 3. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Aknesol-t én a pattanásaimra vettem, és a zsírosságot is elmulasztotta. sztem próbáld ki. :) (dm-be/rossmanba 1200 Ft)
2011. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oxy arclemosó kendő, nekem bevált
2011. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!