Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlanátok...

Milyen sampont ajánlanátok zsíros hajra?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon hamar zsírosodik a hajam, és kezelhetetlenné vált. ötletek? Előre is köszönöm :)
2011. jan. 22. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én először a Garnier Hársfával mostam! Egy ideig bírta aztán ugyanúgy visszatért. Most a Nivea zsírosodás ellenivel mosom, de sajnos kezd előjönni itt az előbbi probléma! Ha tudsz rá kiadni akkor vegyél Neutrogena T-Gel-t zsíros hajra! Azt mondják jó és nekem is ez lesz a következő lépésem!

Sok sikert!

2011. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Neutrogena T-gel-re tényleg sokan mondják, hogy jó, de nekem semmivel nem lett tőle jobb, pedig nekem is gyorsan zsírosodik a hajam. Ami nekem segített, az a Head & Shoulders Citrus fresh samponja, de egy idő után mindegyik sampont megszokja a haj és akkor váltani kell.
2011. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

WU2, a legjobb.....amióta használom nem zsíroodik 3 napnál korébban...a negyedik napon kezd kicsit zsiros lenne a fejbőröm,de észre sem lehet venni, csak ha sokáig masszírzom.akkor éezni 1 picit.volt amikor 1 hetet is kibírt, de akkor nem hazsnáltam mellé balzsamot meg hajvégápolókat....ugye a balzsam is zsírosít picit...

másrészről a fejbőrnek kb 3-4 mosás kell, hogy hozzá szokjon az adott termékhez, tehát a legelső mosásnál ne számíts sok mindenre...max kissé érzed jobbnak...majd utánna :)

2011. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én régen Baba Citromosat használtam és Sunsilk dinnyéset(kék)...ez utóbbit nem tudom, lehet-e még kapni valahol. Mostmár inkább száraz a hajam :D
2011. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!