Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajleszívatás (fodrász) utáni...

Hajleszívatás (fodrász) utáni 2. festésnél még mindig átüt a vörös, hogyan leszek én így szőke?

Figyelt kérdés

Fekete hajam volt, alig szedte le a szőkítő. A fodrászom világosbarnát kent rá először, és az eredmény inkább vörös, mint barna lett. Most a 2.festés után már inkább barna, de még nagyon látszik a vörös... Valakinek volt hasonló élménye??

El vagyok keseredve, mert utálom a vöröset.

Amúgy az alap színem világosbarna, de már évek óta sötétre van festve, a cél pedig a középszőke lenne.


2011. ápr. 30. 08:04
 1/3 anonim válasza:
alapból nem szabad a feketét leszívattatni! meg kell várni amíg lenő. ez a hátránya. én nekem is a fekete lett ki szívattatva, és narancssárga lett a hajam.. de ha azt akarod hogy középszőke legyél, akkor ki kellene szivattatnod vagy 2x-3x, de nagyon tönkre fogod vele tenni a hajad.. olyan lesz mint a szalma..
2011. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ! és mi lett a hajaddal? hosszú volt?


azt mondta a fodrász, hogy nem lesz több szívatás és hogy már

többször csinált sötétből szőkét és szép is lett. megbízom benne mert tudom, hogy nem teszi tönkre a hajam.

engem ami zavar az a vörös, mivel ahogyan utánaolvasgattam a neten,ott azt írtàk, hog fekete leszívatása után vilàgosbarna lett, szó sem esett vörösről.


a fodrász meg csak nyugtatgat, hogy először mindenkinek ilyen, van aki sírva is fakad.... mondom köszi


várom azért a többi választ is!!:)

2011. máj. 1. 11:28
 3/3 A kérdező kommentje:
HAHAmégis szőke lettem és a hossza és a minősége is megmaradt! :D
2012. febr. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!