Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még a színes melír?

Divat még a színes melír?

Figyelt kérdés
Fekete hosszú hajam van és lila melírt szeretné bele.A szüleim beleegyeztek,hogy nyárra bemelíroztatthassam,de nem tudom,hogy divat-e még.Előre is köszönöm a válaszokat.:)
2011. ápr. 26. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem ez nem megy ki a divatból. Meg amúgy is, ha neked tetszik nyugodtan. :) Majd mutatsz képet ha meglesz? :D
2011. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit kitaláltál tökre jól nézne ki, főleg ha sötétebb lilát tetetnél bele, csak ne túl sokat.
2011. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak hülyék festik a hajukat...
2011. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
csak hülyék szólják le a másikat ilyen pitiáner ügyek miatt :)
2011. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

A színes melírhoz előbb ki kell szőkíteni a hajad és mivel a tied fekete, így ez nagyon káros lenne. Inkább vegyél póthajat.

Ha vékony tincseket szeretnél akkor mikrogyűrűset vagy keratinosat de azt csak fordrász teheti fel szakszerűen, vagy vehetsz tresszcsatos tincseket is de ezek 2-3 centi szélesek. A jóhír nem kerülnek többe mint egy szőkítés színezés vágás szárítás ráadásul a saját hajadat sem károsítják meg minden.

Mikrogyűrűset már 50 tincsesben is kapni akár vaterán/teszveszen is és festeni sem kell mert van ami alapból lila. Az ebayen mégolcsóbb, ott kb 3000-ből megvan szállítással együtt. Én már sokszor rendeltem és használtam is, csak ajánlani tudom.

2011. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

"csak hülyék szólják le a másikat ilyen pitiáner ügyek miatt "


Tudod vannak még normális emberek, akiknek fontos az emberi megjelenés, és utálják, ha ilyen példát mutatnak a kisebbeknek...

2011. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
akkor most azt hiszed, ezzel megváltod a világot, hogy minden kérdésben lehúzod az épp adott témát? hát rohadtul nem fogod, úgyis mindenki azt csinál, amit akar. felesleges időpocsékolás. ha még írnál valami indokot, hogy miért is "hülye" aki festeti a haját, azt mondom, van rá esély, de így... :D
2011. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért hülye? Mert a természetesség zsír...
2011. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azert mert lesz egy csik lila szin a hajamban nem hiszem,hogy nem leszek termeszetes.Nem az egesz hajamat akarom befestetni.:) Koszonom az eddigi normalis valaszokat ^^
2011. ápr. 27. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!