Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színes melír 13/L? (Kérdésed...

Színes melír 13/L? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Láttam egy tökjó hajat az Extra Frizura magazinban, ahol a kleopátra hajban volt egy tincsben rengeteg vékony max. fél centis színes melír. Mindenféle színű:narancs, lila, zöld, kék, sárga. Anyukámat megkérdeztem nem mondott semmit. Sulira úgyis lenő,most meg nyár van. Ti megengednétek(8.o.)? Másnak is van melír de csak sima szőke, nekem az nem tetszik. És nem az egész hajban hanem egy tincsben!
2011. jún. 16. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj:D nekem vörös fekete hajam van amit magamnak csináltam anyám nem sokat szólhatott belex'D

de ha lenne lányom megmondanám neki

' na kicsim ha ilyet szeretnél dolgozz megérte! ha sikerül összeszedned rá a pénzt nyugodtan ' ;) és kacsintanék mint aki sok sikert kíván:D

nem szólok bele h hogyan néz ki ( ha nagyon extrém persze igen) de ebben nincsen semmi húúde durva.

Egyszóval persze!:D

17L

2011. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem tök jól nézne ki, igazából anyukádon múlik. De igen, sulira úgy is lenő, meg hát ha nem az se gáz, hiszen olyan kis vékony színes tincsek, nem durva. :D
2011. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem akarod tartósan megcsinálni akkor inkább ajánlanék egy ilyen megoldást. A színes melírhoz nagyon erősen ki kell szőkíteni a hajat és mire egy vállig érő haj lenő az vagy 2 év.

2011. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

a vaterás cucc is tetszik, csak az a baj, hogy ilyen vastagat nem szeretnék :)

2011. jún. 17. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a vaterás eladó. Ezeket a hajakat én színeztem, tudok vékonyabbat is csinálni ha érdekel. Ha írsz egy privát üzenetet, akkor lehet hogy tudok segíteni.
2011. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Viszont lehet hogy nem tudok rögtön írni, max. egy hét.
2011. jún. 17. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!