Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi hajcsavarót kéne vennem?

Mennyi hajcsavarót kéne vennem?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, hogy azzal milyen loknikat lehet csinálni a hajamba, csak nem tudom, hogy hány darab kéne..

Derékig érő, erős és dús hajam van. Hány darabbal lehetne megcsinálni az egész hajamat?

És mekkora méretűt vegyek, hogy ilyesmi legyen a hajam? :

[link]


[link]


Szóval akkor hány darab kéne és hány mm-es lenne a megfelelő?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 26. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak kipróbálni szeretnéd, akkor felesleges rögtön hajcsavarókba fektetni. :D


Vegyél egy pár WC papír gurigát, és vágd ketté. Tekerd azokra a hajad, oldalról rögzítsd hajcsattal, és meg tudod nézni, hogy milyen lenne, és kb. hány darabra lenne szükséged.


Az ilyen hullámokhoz kb. akkora átmérőjű csavaró kell, mint a WC papír gurigája, ha netán mégis venni akarsz.

Legalább 20 db szerintem kelleni fog, nekem rövidebb a hajam jóval, de ennél kevesebb nekem sem lenne elég.

2011. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!