Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami baj van velem? Ez...

Valami baj van velem? Ez normális?

Figyelt kérdés
Már régóta van egy piros pötty az orromon ami olyan mint egy pattanás de nem tűnik el meg semmi és nem is az. Valaki van még így?? Mi ez?
2011. ápr. 25. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Az egy pattanásnak tűnő piros pötty.
2011. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem az mert már évek óta ott van......azért köszönöm a választ. valakinek még van ötlete??
2011. ápr. 25. 23:51
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet h egyfajta szemölcs
2011. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Vagy egy pattanásnak tűnő piros pötty.
2011. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy akne ... az viszont akkor nem túl jó.
2011. ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy akna...xDDDD
2011. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az arcomon van egy piros pötty, kb. 5 éves koromban termett oda, tényleg csak egy piros pöttyről van szó.. Elmentünk megvizsgáltatni, azt mondta a dokinő hogy érgomolyag, és hogy 1-2 éven belül elmúlik. Még most sem múlt el, pedig már jóval túl vagyok az 1-2 éven :D Ne aggódj, ha régóta ott van, akkor másoknak már szinte észre sem vehető.. Sőt, én amikor belenézek a tükörbe, fel sem tűnik hogy van egy piros pötty az arcom bal oldalán ;) Te is biztosan megszoktad már a tied, egy pötty nem oszt nem szoroz. :)
2011. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van, több is, a kezemen is.Volt egy, a szemhéjamon, és az nem csak egy sima pötty volt, hanem iylen kis vonalak is kiálltak belőle, mintha behúztak volna egyet nekem.Mindig is zavart, aztán egyszer észrevettem, hogy nincs ott.De a kezemen még mindig ott van.
2011. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 a kezemen, de az egyik eltűnt.Szerintem azért menj el bőrgyógyászhoz, mert ha az orrodon van, az elég kellemetlen lehet.
2011. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is pont az orromon van,a kozmetikus azt mondta ér(elpattant)...lézerrel eltávolítható de még én sem szántam rá magam
2011. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!