Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a szőkével...

Mit gondoltok a szőkével melírozott hajról?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, hogy nem az számít, hogy mennyire "trendi" vagy "nem trendi" egy hajviselet, vagy bármi, de azért kíváncsi vagyok, hogy Ti nem tartjátok-e divatjamúltnak, esetleg gagyinak a szőke, melírozott hajat.

Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 25. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ahhh, bocsi de rosszul vagyok tőle, és a két legjobb bnőm is.
2011. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

nekem az sosem tetszett, ami régen volt divat, az a sötét haj világosszőke vastag melírral. de pl a világosabb haj sok vékony különböző szőke színű melírcsíkkal tetszik :)

vagy ha valakinek sötét a haja, akkor szőke melírok mellé világosbarna csíkok is

2011. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irtó szexinek tartom, és szívesen turkálok szőkére melírozott női hajzuhatagban :)
2011. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem soha nem tetszett, főleg ha sötét hajba csak úgy belerakták. az más kérdés,hogyha szőkébe raknak, mert akkor az tud nagyon szép lenni.
2011. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Maximum szőkébe két másik árnyalatú szőke, hogy feldobja. Minden más esetben fájdalmasan béna.

Sötét hajba nehéz jó melírt csinálni, de ha mágis, akkor is maximum egy árnyalattal világosabb és sötétebb színnel érdemes.

2011. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

egyébként most szeretném bemelírozatatni a hajam és félek hogy olyan gagyi, vastagcsíkosra sikeredeik (amilyet többen is mondatatok!). pedig én ilyesmit szeretnék:

[link]

(az alaphajszínem világosbarna, úgyhogy talán nem nagyon fog elütni tőle a melír... ha úgy sikerül ahogy én azt elképzeltem :S )

2011. ápr. 25. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

igen jól néz ki, amire gondolsz :) csak ezt ugy szokták (meg szerintem is szebb igy) hogy először kevesebb és eredeti hajtól kicsit másmilyen színű melírok, és amikor nő le, akkor megint új csíkok, ami lehet világosabb is.


azért is gondolom, hogy ne egyből csináltasd ilyenre, mert kevés fodrász tudja szépre, és ha bizonytalan vagy a fodrászodban, akkor ne vállald be inkább :D

2011. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!