Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valakinek már az...

Használt valakinek már az Ilzsu hajgeneráló szer? A táplálékkiegészítővel együtt érdemes alkalmazni?

Figyelt kérdés
Én már 6 üveget elhasználtam, de eddig még semmi. Most vettem a táplálékkiegészítőből is. Együtt még megprobálom, még mindig bizom benne!
2011. ápr. 24. 14:16
 1/3 anonim válasza:
Ha genetikailag öröklött a hajhullás hiába minden szer.A tesóm már százezreket költött hajhullás elleni szerekre (Viviscal,regaine stb.) de nem sok sikerrel.Nekem is ajánlotta az egyik ismerősöm az Ilzsut mondván,hogy az egyik ismerőse használja és kezdődik neki valami pelyhedzés a fején.Én az eddig látottak,hallottak alapján nem hiszek ezekben a szerekben és felesleges pénzkidobásnak tartom.
2012. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kb. 1 hete használom és a hajhullást szépen megszüntette :)
2012. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kamu az egész, mármint a táplálékkiegészítő az biztos , hogy az! nem öli meg a rákos sejteket még véletlenül sem! jó nagy átverés az egész, hiszen az elkeseredett ember úgyis megveszi, jó biznisz! a hajszeszről nem tudok nyilatkozni.
2015. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!