Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha állandóan...

Mit tegyek, ha állandóan kipattogzik a bőröm? SOS. Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Mindentől kipattogzik, de nem csak ilyen sima piros foltok, hanem olyan mintha pattanások lennének ott.

Ha epillálom, ha gyantázom, ha borotválom.. mindig..,

Börgyogyásznál már voltam 2x is

mind kétszer felírt valami krémet, ami nem használt, és iszonyatosan nehezen szívódik be akármilyen vékonyan kenem is be.

Most nem is csináltam vele semmit, csak előjöttek, mert még mikor az egész lábam olyan volt, mindent csináltam vele. Aztán elkezdtem testápolózni egy hét alatt eltűnt, nagyon örültem neki, mára már csak pár darab van, de most újra kezdenek visszajönni és egyre több és több. De miért? körübelül 1 év mire elmúlik, azt megint kijön?

Holnap harisnyába akarok menni, látszódik ám hogy szőrös de nemtudom mi lenne a leggyengédebb megoldás mert akkor már tök hamar visszanő, ha borotválom.

felpontozok!!


2011. ápr. 19. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem rakj rá megint testápolót meg szerintem egyél sok vitamint, meg B vitamint, nekem elmúlak a pattanások. ja és napozz, mert az "gyógyítja" a bőrt. nekem nyáron szinte sosincs. remélem segítttem:)
2011. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem nyáron/ tavasszal jöttek ezek ki.

Kenegetem, de hát nem múlik el.

napoztattam, de az sem segített rajtam. :S

2011. ápr. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!