Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha póthajat szeretnék lekell...

Ha póthajat szeretnék lekell vágatni a hajamat rövidre előtte vagy lehet hosszabb hajra is?

Figyelt kérdés

ilyen hőillesztésesre gondoltam:)

köszii szépen


2011. ápr. 18. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet simán is hisz láttam olyat akinek a sima haja könyékig ért és arra rakatott műhajat. Én nem próbáltam és nem is próbálnám, mert fiú vagyok(de van lánytesóm így tudom miről van szó).
2011. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen,lehet,hogy ne vágatsz belőle,de ha csúnya lesz,a fodrász hozzá igazítja majd úgy is,mert én úgy jártam,hogy nagyon látszott hogy nem a sajátom...

Az enyém 49cm hoszzú volt,a sajátom,és így már 60cm a hajam hossza:D

2011. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:) most a sajátod 60cm vagy póthajjal? amúgy mennyi volt?:) és hol csináltattad?:)


kösszi:)

2011. ápr. 18. 20:07
 4/7 anonim válasza:
Ha póthajat szeretnél, azt lehet varratni, és keratinnal felragasztani is, különböző árba vannak, attól függ, hogy szeretnéd. A haj ára meg attól is függ, hogy Európai-e és, hogy milyen hosszút szeretnél. A sajátodat nem kell levágatni ahhoz, hogy felrakd sőt, jobb is, ha hosszabb hajad van, így eltakarja és nem látszik, hogy póthaj :)
2011. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jah, bocsi, nem olvastam, hogy hőillesztéssel írtad. :D hőillesztés lehet akár 60ezer Ft körül is
2011. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:))


Szerintetek hogyha, töredezett a hajam a sok festés miatt, akkor jobb ha így növesztem? mármint most nem igazán látszik, hogy nő, mert letörik, de ha lenne póthaj akkor nem törne le a vége annyira, nem?

vagy ez inkább rossz a hajnak?

nekem igazából az lenne acélom, hogy szépen megnőjön, így sem olyan rövid, de hosszabbat szeretnék és egészségesebbet

2011. ápr. 18. 20:28
 7/7 anonim válasza:
Hát, hogy ne töredezzen annyira, a végéből kell vágni egy keveset, de igazából a póthajnak nincs köze ahhoz, hogy a hajad töredezik-e. Nekem is töredezik a hajam, de azzal nem tudsz mit csinálni, ápolni kell. Csak arra vigyázz, hogyha színes van a hajadba, hajmosásnál befoghatja a póthajat és úgy ronda. Nekem is feketébe volt vörös melír, hajmosáskor a vörös befogta a feketét, és ilyen fakó bordó színe lett.
2011. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!