Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatós póthajat szeretnék...

Nyuszii. kérdése:

Csatós póthajat szeretnék írnátok nekem róla pár dolgot?

Figyelt kérdés
Pl. akinek van vagy volt, csak hogy milyen. És szerintetek nagyon műhatású? Csak esküvőre szeretnék hosszú hajat mert nagyon jól nézne ki a ruhámhoz. És erre az egy alkalomra nem szeretnék rendeset felrakatni, ezért gondoltam a csatosat. Szóval szerintetek?
2011. nov. 2. 18:59
 1/3 A kérdező kommentje:
csatos*
2011. nov. 2. 19:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de az egyik bnőmnek volt nyáron.. nem volt olyan műhatású, de ő tovább hordta, nem csak egy alkalomra, és azt mondta, h lekellett szedni, mert hullott tőle az igazi haja.. de ha csak 1 alkalomra teszed fel, abból nem lesz baj :))
2011. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tér el a színe a hajszínedtől és szépen teszed fel, akkor nem lesz műhatású. Nekem sokáig volt, viszont elég nehéz megszokni hogy kicsit húzza a hajad. Gondold át hogy az esküvőn csinos vagy kényelmes akarsz lenni :D
2011. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!