Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet ajánlanátok...

Milyen krémet ajánlanátok kismamának?

Figyelt kérdés
Szeretnék ajándékot venni egy ismerősömnek,aki 6hetes terhes,de súlyos cukorbeteg,és veszélyeztetett terhes ráadásul.Arra gondoltam,hogy valamilyen krémmel lepném meg,én még nem voltam terhes,de azt hallottam,hogy csíkos lesz a bőre,megduzzad a láb.Nem tudom nem értek hozzá:-(,ajánlanátok valamit?
2011. ápr. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

kozmetikustól vásárolj mindenképp szerintem

én is annak örültem jobban állapotosan,az profibb

a kozmetikus tud szakmai tanáccsal ellátni és az ami tényleg beválik amit ő ad, és ha már kenni kell, legyen eredménye.

2011. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp szérumot és ne krémet válassz.Minden bőrtípusra lehet kapni.Én inkább egy orvost kérdeznék meg,nekünk kozmetikusoknak ez halmozott dolog.Függ az életmódjától,az ödémától.
2011. ápr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül Vichy terméket vettem,és Milupa terhességi krémet.
2011. ápr. 19. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2011. ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!