Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínt válasszak?

Milyen hajszínt válasszak?

Figyelt kérdés

Nemtudom eldönteni, hogy hajamat milyen hajszínre festessem be,mert nemtudom melyik állna jól,meg,hogy nem e lenne allergia tünet, vagy esetleg nem jönne ki soha a szín a hajamból. Azért még szeretném látni az eredeti hajszínem.

A bőröm fehér, nagyon hajlamos leégni 10-15 perc alatt tavaszi napfényben. Arcom kiszeplősödik az orrom és egy kicsit az arcom táján,meg a karom(nem annyira feltűnőek)

néhol hajam sötétszőke, több helyen világosabb. A szemem világos, gesztenye barna színű. Köszi mindenki!! :))


2011. ápr. 18. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is világos szeplős arcú vagyok....csak nagyon sötét barna a szemem...és szőkés volt a hajam...

Először padlizsán voltam utánna 5 évig kékesfekete, majd a gyerek mikor jött lenövesztettem, és kiderült hogy már nem szőke vagyok, hanem jó középbarna, és most azt viselem :)

Attól is függ hogy világosítani szeretnéd vagy sötétíteni.....

2011. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem mindig nyílegyene volt a hajam,de 1-2 éve már hullámos és kicsit göndör,de nagyon utálom.....!

hát nekem sokan mongyák, hogy a világosabb jobban állna, mert a bőröm és a jaham is világosabb....,de nem vagyok benne biztos, hogy világosítani szeretném.

Még magam sem tudom,etért lenne jó 1-2 tipp. köszi:)

2011. ápr. 18. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Az előz vagyok....

Tök érdekes nekem is göndör a hajam....

Én úgy éreztem hogy a világos nagyon sápasztana, meg gyerek korom óta a minél sötétebb haj tetszett, a feketével olyan hófehérkés voltam.....

A festés után az állaga is jobb volt a hajamnak, egyenesebb lett és rendbe szedhetőbb....épp ezért gondolkodom hogy újra befestem...most egy természetes hatású sötét gesztenye-barnát szeretnék kipróbálni....

2011. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A világos hajjal én is így vagyok.

A fekete, meg sötétebb hajszínek tetszenek,mert szeretem, ahogy kiemeli a fehér arcbőrt.

A testvéremnek elroncsolta a hosszú haját, ezért lekellet vágatni. Én természeteset szeretnék,de az sokkal drágább, és anyám így is alig ad vmire pénzt.....

2011. ápr. 18. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sima 700ft-használtam amit a drogériákba kapni, nem lett rosszabb a hajam tőle...

A göndör haj egyébként is nagyon "törik", meg az enyém szálkás is, mert tépve van, hogy kevesebbnek tűnjön...oroszlánsörénnyel áldott mg az ég, és még göndörkés is :)

Szóval nekem nem lett belőle problémám, sőt lapított rajta, viszont halottam akinek hullott a haja a kékesfeketétől, és mikor átváltott sötétbarnára elmúlt...és az is olyan majdnem mint a fekete....

2011. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hihi:)) akkor majd utánnajárok az üzleteknek,meg az áraiknak. [link] nekem ez is tetszik.
2011. ápr. 18. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép.......:)
2011. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
[link] ez is tök jó:)
2011. ápr. 18. 15:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez már túl világos...az előbbi jobb...:)szerintem
2011. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem jobban a fekete tetszik rajta :)
2011. ápr. 25. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!