Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak már hogy ne...

Mit csináljak már hogy ne lapuljon le a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony, finom szálú hajam van ami eddig hosszú volt de ma levágattam mert meguntam hogy akármit csinálok vele mindig összeesik, lapos. Hiába használok dúsító sampont, habot, lakkot, pár óránál semmi nem tart tovább. Na gondoltam ha levágatom akkor megoldódik a gond. Ma reggel voltam fodrásznál, le is vágattam éppen vállig érőre oldal frufruval. Tökre tetszett az eredmény amikor kijöttem a szalonból, de most néhány óra elteltével sajnos már össze is esett megint, olyan semmilyen, csúnya lapos mint volt. Pedig még be is lakkoztam. Ez elég elkeserítő, most akkor mit csináljak vele, nyírjam le kopaszra? Mert úgy tűnik ez az egyetlen módja hogy ne legyen a hajam a fejemre lapulva.:(
2011. ápr. 16. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen a hajam. Sajnos nem tudom én sem mitévő legyek. :S de tény én is gondoltam már arra, hogy leborotválom kopaszra.
2011. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ami nagyon bejött az az Avonnal van a hajápolási termékeiből a lila (hajdúsító termékcsaládnál) az a neve hogy hajtőemelő tonik. Ilyen spray szerűség megmosod a hajad ráfújod a hajtőre beszárítod és nagyon jól megtartja a hajat. Nekem legalábbis. Nekem azért esik össze hamar mert nagyon hamar zsírosodik. Szerintem próbáld ki, veszteni nem vesztesz vele.
2011. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amit az utolsó írt azt is próbáltam, de nem hozott áttörést.
2011. ápr. 16. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha állandóan agyonlakkozod és agyonhabozod, azzal csak rontasz a helyzeten, összeragadnak a hajszálak, és persze, hogy lelapul a hajad...
2011. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem teszek rá habot meg lakkot akkor még néhány órán keresztül sem áll sehogy sem, akkor végképp katasztrófa.
2011. ápr. 16. 21:53
 6/7 Gedeon_neni! :) ***** válasza:
szia! fodrász vagyok, és nagyon ajánlom neked a matrix vavoom nevű hajhabját, bivalyerős, szuper tartás. tényleg. a haller utcában be tudod szerezni.
2011. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet hogy kipróbálom amit tanácsoltál, de már annyi terméket kipróbáltam (olcsót, drágát, elvileg professzionálisat) hogy szkeptikus vagyok.
2011. ápr. 16. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!