Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne lapuljo...

Mit csináljak, hogy ne lapuljon le a hajam?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy akármit csinálok (eddig a tupírozást, és a kézzel való feltúrást próbáltam), de mindig lelapul pár másodperc múlva...:S

Annyira rosszul áll ez a lelapult haj, de nem tudok vele mit csinálni:(

Légyszi segítsetek!!!:)


2010. nov. 25. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az én hajam is ugyan ilyen, várjuk a válaszokat
2010. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az én hajam is ilyen sajnos.

én úgy szoktam csinálni, hogy rétegekben tupírozom a hajam, és lelakkozom azokat. tehát a felső tincseket feltűzöm, alatta tupírozom és lakk. ezt addig, amíg ki nem alakítom a kívánt frizurát.. sok sikert :)

2010. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen, ki is próbálom mindjárt:) Csak nekem az volt eddig a baj, h a tupírozott részek mindig látszottak, és tiszta madárfészek voltam...:(

Hátha megtudom szépen csinálni...:)

2010. nov. 25. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én így szoktam:

1. megmosom a hajam

2. törölköző száraz hajra rakok hajhabot

3. úgy szárítom meg a hajam, hogy lehajtom a fejem

4. rétegekben tupírozok, lakkozok

5. egy nagyobb kefével kicsit átfésülöm, hogy ne látszódjon a tupír

6. megint egy kis lakk

2010. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a bajom, aztán nemrég rájöttem, hogy ha szárításkor tincsenként (sávonként) az ellenkező oldalra szárítom, akkor dús hatású lesz. Mondjuk nekem kb. állig érő most a hajam, nem tudom, hosszabb hajnál mennyire lenne hatásos, mennyire húzná le a haj súlya.
2010. nov. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!