Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea hennás termékcsalád...

Balea hennás termékcsalád barna hajra. Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 14. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

igazából erről nem tudok véleményt mondani, csak a "szőkésről" és a többi Balea termékről. Szerintem mindegyik nagyon jó, bár kicsit benne van az is, hogy ár-minőség. Kissé egálban vannak.

A szőke samponról, ami szerintem érdemben ugyanolyan, mint a hennás, csak más irányba "mozgatja" a hajszínt, szóval nagyon jó az illata, puha lesz tőle a hajad, de nem feltétlen szőkébb. Nekem sötétszőke hajam van, nem igazán világosított rajta. Mintahogy barna/sötétbarna hajon sem fog a hennás. Ha világosszőke-világosbarna (na meg a közbenső árnyalatok) színű hajad van, akkor mindenképpen megér egy próbát (:

Am tudom, hogy eredetileg az van ráírva, hogy barna hajra, de ezt csak azért írják rá, hogy ha ezt használod, akkor intenzívebbé teszi a hajszíned. Nos, sztem inkább kissé átfesti. :/

2011. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Korábban feketére festett hajam volt, ezt kétszer kellett leszívni, ami gyakorlatilag tönkretette a hajam. Utána szálkás volt, fénytelen, olyan, mint egy patkányfészek. A természetes hajszínem középbarna, a leszívott részt is igyekeztem ehhez festeni, hogy többet már ne kelljen, de mindig vöröses maradt, az eredetivel ellentétben. Én eddig háromszor használtam ezt a sampont, balzsammal együtt még csak egyszer, de gyönyörűen befogta, a festett rész már nem fakul, és eltüntette az átmenetet is a lenövésnél. Fényes és puha lett tőle a hajam, mintha nem is lett volna leszívva, úgyhogy én biztos maradok ennél a samponnál, nekem nagyon bevált. Vöröses árnyalatot nem ad, élénk, de természetes barna lett tőle a hajam. :)
2013. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!