Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után lehet újra...

Mennyi idő után lehet újra dauerolni a hajam?

Figyelt kérdés
Most volt először dauerolva, de sajnos nem sikerült, szinte teljesen egyenes maradt. Szeretném újra megpróbálni, hátha legközelebb sikerül, csak féltem a hajamat. Hosszú, vékonyszálú, festett hajam van. Azt szeretném tudni, hogy mennyit várjak a következő próbálkozásig. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. ápr. 10. 23:20
 1/1 anonim válasza:

Egy hónapot szerintem érdemes várni, mert a vegyszerek tönkretehetik a hajad szerkezetét, ha gyakorta viszik fel rá. Dauer ált. 3-4-6 havonta ajánlott (minőségtől és fodrásztól függ)!

Egyébként a dauernek meg kell fognia az akármilyen egyenes hajat, ha minőségi anyagokból(pl.wella) van és nem összevissza pancsolva-hígítva használja a fodrász!!!

Szerintem keress egy jobb fodrászt, és érdemesebb kicsit többet is fizetni egy jó dauerért, mert ha igazán minőségit akarsz, az akár 3-4 vagy 6 hónap alatt sem jön ki a hajból, azaz nem egyenesedik ki tőle! Tudom, mert édesanyám mesterfodrász és amit ő csinál az 5 hónapig is tartja magát!!!

2011. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!