Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyiért távolítanák el az...

Gitarhero kérdése:

Mennyiért távolítanák el az anyajegyemet klinikán?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál és mondtak neki, hogy esztétikai okok miatt szeretném és mondta, hogy nincs is semmi baja és, hogy ezt klinikákon pénzért ha szeretném, megcsinálják.
2011. ápr. 10. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon változóak a tarifák, de nekem pár éve egy rendelőben azt mondták, hogy kb. 30 ezer. Előtte még van vizsgálat, utána kontroll. Egy-egy ilyen alkalom 5ezer. Tehát összesen 50 ezer biztos lett volna.


Ez mondjuk egy magánrendelő volt, de 15-20 alatt ne nagyon számíts ilyenre szerintem.

2011. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia:)

bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de szerettem volna leírni, hogy jól gondold meg, hogy leveteted-e...mert ugyebár vigyázni kell vele...még ha nincs is semmi baja, ahogyan mondták neked:)

ha nem annyira durván csúnya, akkor inkább hagyd...mert lehet, hogy éppen attól vagy szép:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!