Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás a hajam? HELP!

Korpás a hajam? HELP!

Figyelt kérdés

annyi lenne a lényeg, hogy nekem soha nem zsírosodott, nem korpásodott a hajam(12/L vok) és az utóbbi 1 hónapba olyan korpás a hajam, hogy alig merek kimenni az utcára!hetente kétszer meg nem merem mosni, mert anyukám rákérdezett a fodrásznál hogy mossuk-e hetente kétszer, de mondta hogy nem, mert nagyon károsítja a hajat.(korpásodás ellenit használok)De annyira idegesítő! Ráadásul egy hete már zsírosodik is! Egyszerre minden!Mondjuk a zsírosodás nem látszik nagyon, csak akkor feltűnő, ha valaki nagyon figyeli a hajamat..de a korpa...O.o

Légyszi segítsetek!


2011. ápr. 10. 16:08
1 2
 11/14 anonim válasza:

Helló!

Szerintem a természetes módszer az lenne, hogy ne ilyen szennyezett levegő vegyen körül és ne vegyileg szenyezett cuccokat kajálj.

Ha ez mind nem megvalósítható, akkor nekem a Szulfokoll sampon jött be. Egyénenként változó, kinek mi a jó. Nekem a tv-reklámokban szereplő samponok csak még több korpát okoztak. Ezt rossmannban is lehet kapni. Hátha használ. Sok sikert!

2011. jún. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A bükkben lakunk,hegyvidéken,szóval a levegővel semmi gond.:)
2011. jún. 12. 12:50
 13/14 anonim válasza:
Nekem gyógyszerész mondta a következőt és bevált: Betadine oldattal bekenni a fejbőrt és a száraz hajat, kb. 20 percet rajta hagyni, azután hajat mosni. 2-3 alkalommal megismételni ugyanezt, ill. a későbbiekben szükség esetén.
2011. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a head&shordens semmit nem ér mert a tv-ben reklámozzák és kis fehér betűkkel oda van alá írva hogy:látható korpa,rendszeres használat esetén
2011. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!