Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás a hajam? HELP!

Korpás a hajam? HELP!

Figyelt kérdés

annyi lenne a lényeg, hogy nekem soha nem zsírosodott, nem korpásodott a hajam(12/L vok) és az utóbbi 1 hónapba olyan korpás a hajam, hogy alig merek kimenni az utcára!hetente kétszer meg nem merem mosni, mert anyukám rákérdezett a fodrásznál hogy mossuk-e hetente kétszer, de mondta hogy nem, mert nagyon károsítja a hajat.(korpásodás ellenit használok)De annyira idegesítő! Ráadásul egy hete már zsírosodik is! Egyszerre minden!Mondjuk a zsírosodás nem látszik nagyon, csak akkor feltűnő, ha valaki nagyon figyeli a hajamat..de a korpa...O.o

Légyszi segítsetek!


2011. ápr. 10. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keraplant sampont neki
2011. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

hát először is váltsd le a fodrászod, mert hülyeségeket beszél neked...

legalább 3-naponta mosd meg a hajad és akkor nem lesz annyira zsíros, valamint figyelj arra, hogy rendesen mosd ki a hajadból a sampont, mert attól is lehet zsíros

a korpásodás pedig azért is lehet, mert száraz a fejbőröd

2011. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hallottam erről az ecetes hajmosásról.Tényleg eltünteti a korpát???És hogyan kell használni?

2011. ápr. 10. 16:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt.De szerintem egyénfüggő.
2011. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ecetes vizes hajmosás inkább a zsíros hajra megoldás.
2011. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valami gomba vagy baktérium.Úgy tudom az okozhat zsíros korpásodást.Ha az van akkor elmész gyógyszertárba ott ajánlanak zsíros korpára sampont vagy szeszt.

De az nem lehet hogy most váltottál sampont és az nem jó neked?

2011. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekme is régen ez volt a gond..dde már tűrhető..szerintem serdülsz és ezért ilyen a hajad. headen shoulders sampon pluszz valammilyyen schwarzkopfos hajápolót proáld ki..
2011. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

igen, de zsírosodni csak 1 hete kezdett.

és az olyan, hogy ha hetente egszer mosok hajat, a hét végére stinte nem is látszik, csak ha turkálom a hajam.xd

a korpa az ami nagyon feltűnő, és zavar is.

nővérem most vesz nekem egy head&shoulders citromos korpásodás ellenit azt mondta hogy neki régen ez volt a jó.

esetleg tudtok javasolni természetes, sampon nélküli megoldásokat is?

mert ezeket így használnám hogy a sampon, pluszba meg a hajamat le is öbliteni vmivel ami természetes dolog, mint mondjuk az ecetes víz.de ezek szerint az zsíros hajra kell.

2011. ápr. 11. 21:05
 9/14 A kérdező kommentje:
ja és a samponváltásról: garnier aloe verás normál hajra valót használtam, és miután elkezdett korpásodni, akkor váltottam, egy Amway-esre.attól egy kicsit jobb lett, de nem sokkal sajnos =/ úgyhogy olyan kellene ami tényleg elég hatásos.
2011. ápr. 11. 21:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha csalánnal öblíted le az állítólag jó,mármint felfőzöd a vizet és bele rakod és akkor azzal.
2011. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!