Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szivárványos melirt akarok a...

Szivárványos melirt akarok a hajamba, lehet ilyet? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Szerintetek ilyet tud csinálni a fodrász?


[link]


2011. ápr. 10. 14:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ízlés ide vagy oda, a kérdésre válaszolok:

Szerintem is a póthaj a megoldás, hiába drága, ugyanis festeni még drágább lehet. Az ilyen színes festékeket (és NEM a 3 hajmosás után fakuló gagyi színezőt!) csak Amerikából lehet rendelni, színenként 8000 Ft/doboz. És akkor még nem számoltuk a fodrász munkadíját...

2011. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
szines festékeket?! én ugy tudom hogy keverik az ilyen szineket.
2011. ápr. 10. 17:15
 13/19 anonim ***** válasza:
persze,hogy tudnak ilyent csinálni, nekem tetszik ez ahaj és a csaj sminke is :))
2011. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Keverik a fenét... XD

póthaj olcsóbb pár tincs, hidd el.

valószínűleg csak egy extrém fodrászatban vállalják, ott eleve magasabb a díj. Festék, színező drága.

leszívatni kb egy ezres, festés színenként legalább ennyi lesz, plusz festék, és ezt hat hét múlva megint. A póthajat megrendeled, ennyit még egész olcsón fel is tesznek...

2011. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy ezek csak alkalmi frizurák, ugyanis a színező összemosódik! 1 mosás után már olyan ocsmány lesz ez a sok szín, hogy első dolgod lesz hajfestékért rohanni! :S A színező max. egy hetet bír ki úgy, hogy elviselhetően nézzen ki, mert folyamatosan kopik. Ez egy szín. Most képzeld el ezt sok színnel!
2011. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezres a szivatás? xDD Te nagyon el vagy tévedve... 4-5 ezer és ha nem elég világos a hajad még többször kell leszívatni! Ezt a hajat 10es alatt biztos, hogy nem éred el és csak 1 heti örömöt fog okozni, de te tudod...
2011. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

[link]


Megcsinálják.: )

2011. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszi a linket utolsú válaszoló,de ezek biztos profik és egy vagyonért csinálják meg :/
2011. ápr. 11. 15:30
 19/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen színezők elég sokba kerülnek, na meg hogy így befessék neked az sem egyszerű, szóval drága dolog lesz. Ezen kívül 2-3 mosás után már olyan ronda lesz hogy újra akarod festetni. Nem éri meg, akkor már inkább póthaj, az sem olcsó, de tovább tart mindenképp.
2011. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!