Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen olcsó arckrémet ajánlot...

Milyen olcsó arckrémet ajánlotok férfinak ami használ is?

Figyelt kérdés

Az arcom folyton kipirosodik, hámlik is kicsit, elég csúnya néha. Arra gondoltam h kéne valami arckrém, de a For Men termékek nekem kicsit drágák (ahogy körbenéztema boltban, 2szer annyiba kerülnek mint ami nőknek van). Ami nem For Men, abból viszont annyi fajta van, h ki se lehet igazodni... éjszakai nappali hidratáló meg mittoménmilyen, ráadásul egy csomó márka. Milyet ajánlotok, vagy esetleg nekem férfi arcra mindenképp a For Men-t vegyem?

20/F


2011. ápr. 9. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A női arcbőr meg a férfi különbözik ppár dologban és így elvileg neked a férfinak való krémet kéne használni. Elvileg! Nade valójában szerintem az illaton kívűl nincs semmi különbség a női és a férfi arckrémek között. Én most nivea for men ackrémet használok(hozzáteszem ajándékba kaptam), de én nekem azt mondanám, hogy szagolgasd végig a nem kifejeztten férfiaknak szánt arckrémeket, és aminek kellemesnek találod az illatát azt válaszd. Márka szempontjából szerintem a Nivea tök jó.

20F

2011. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most épp ezt használom: [link]

Hidratáló éjszakai krém, bár ez problémás bőrre van, sztem tökéletes férfiaknak is, az illata sem az a kifejezetten nőies. Olyan 1200 Ft körül van a drogériákban.

17/L

2011. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A DM-ben találsz Alverde arckrémeket,válaszd ki a bőrtípusodra.Esetleg egy arcszérum is szóba jöhet,több benne a hatóanyag és vizes állagú.
2011. ápr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!