Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros, gyulladt a bőr az...

Piros, gyulladt a bőr az orrom körül és a szemeim alatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez a pirosság nem a serdülőkortól van, nekem nem a pattanásokkal van bajom, hanem egy éles kontrasztú pirossággal az arcomon. Autoimmunt és már betegségeket már kizártak, rettentő sok fajta kenőcsöt, antibiotikumkúrát kipróbáltam már, Roaccuttan-t is szedtem fél évig (ami használt is addig amíg abba nem hagytam, de utána visszaromlott az állapot), amíg le nem beszéltek róla, hogy rettentően egészségtelen. Szerintem valami allergia lehet, Valami tipp? Köszönöm!!
2011. ápr. 9. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolod az allergiát.Meg kellene nézetni.Az orrban a nyálkahártya van a szem is nagyon érzékeny.Lehet,hogy valamilyen kozmetikai szer okozza.
2011. ápr. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!