Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetnék a gyulladt...

Mit tehetnék a gyulladt szőrtüszők ellen?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés után gyakran befelé fordulnak a szőrszálaim, a bőrömön pedig piros pöttyök vannak, esztétikailag nagyon csúnya. Van valami krém, vagy egyéb mód, hogy ezt megszüntessem? Nagyon zavar, és tényleg csúnya. Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 10. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Válaszd a borotvát!
2011. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne:D

mondjuk a borotva nekem nem jó "megoldás", mert szúrós lesz a lábam nem szép, sima:S

2011. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be: fürdőkesztyűvel alaposan, ám gyengéden eltávolítod az elhalt hámréteget.Ezt szőrtelenítés előtti és utáni napon is megcsinálhatod.Magyarul azzal fürdesz :D Utána elég hetente kb 2-szer.Fontos, hogy a bőröd szőrtelenítés előtt és után is hidratáld.Nekem azóta nincsenek pöttyeim.

Esetleg még ha testápolóba keversz teafa vagy levendula olajat és azzal kened be utána, akkor biztosan nem gyullad be.

2011. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!