Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne végleg kiírtani...

Mivel lehetne végleg kiírtani a korpát?

Figyelt kérdés

Van valami házi praktika rá?

Köstönöm előre is a válSzokat!


2011. ápr. 7. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Disznóval! Ninstn mit!:D
2011. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ez van sajnos.
2011. ápr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ricinusolaj
2011. ápr. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a head&shoulders tényleg segített. Szerintem a citromfüves, meg a mentolos a legjobb. De még felturbózhatod, hogy minden hajmosásnál csepegtetsz bele kb 10 csepp teafaolajat, ami jó a korpa ellen. Azt is lehet kapni akár dm-ben is, 600ft.
2011. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mach3

Évek óta használom és nagyon bevált.

2011. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát pl először is ne a házi praktikákban meg bolti vackokban higgy, mert azok persze, hogy nem működnek. Vagy gombás, vagy sömörös a bőröd,allergia, de még lehet kismillió oka. Menj el bőrgyógyászhoz, lehet elsőre ő se találja el, de hatásosabb lesz, az tuti.
2011. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Schwarzkopfnak van egy Seborin nevű samponja, nálunk az nagyon bevált. Apukámnak nagyon brutál módon korpás volt a haja, de ettől teljesen elmúlt. Volt, hogy nálam is előjött a korpa, de ez már 1 mosás után szinte teljesen megszüntette. 900 ft a dm-ben, lehet a Rossmannban meg a Tescoban is kapni.
2011. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Seborin nem vált be. Most Keraplant van, ezt a fodrász adta (boltban nem is lehet venni), azóta nem korpás a hajam.
2011. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én amikor nagyon bekorpásodik már, akkor leborotválom teljesen kopaszra. Géppel meg borotvával. 2 naponta borotválom és Nivea kézkrémmel kenem 2 héten át naponta háromszor. Utána 1 évig tutira nem lesz. Nekem ez bevált.
2011. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nekem is a head&shoulders valt be.
2012. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!