Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú, tartás nélküli...

Vékony szálú, tartás nélküli hajra milyen sampon vált be?

Figyelt kérdés
Minden termék érdekelne, ami már valakinek bevált, mert én már sok mindent kipróbáltam, de a hajam ugyanolyan. Mondjuk nekem elég kevés hajam van, e mellé még vékony szálú is, úgyhogy kb. úgy néz ki, mintha rávasalták volna a fejemre.
2011. ápr. 7. 13:18
 1/3 anonim válasza:
Hajdúsító 2 az 1-ben samponokat próbáld, nem mindegyik jó, de biztos találsz olyat amelyik faja.. Meg mindig szárítsd meg hajszárítóval teljesen. A hajtövednél főleg! Természetesen így is 3naponta mosnod kell, hogy kinézzen valahogy.
2011. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem az ollo valt be. 25 evig volt hosszu, zsiros, keves, vekony hajam, amikor aztan levagattam fiusra, befesttettem feketere, zselezem. Azota baromi jol all!
2011. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Megfordult már az én fejemben is, hogy levágatom.
2011. ápr. 14. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!