Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös az ujjam és nem tudom...

Szőrös az ujjam és nem tudom mit csináljak vele? (L)

Figyelt kérdés
nagyon zavar,mert amikor kisebb voltam akkor fogadásból leborotváltam és nagyon megerősödött. azóta próbáltam gyantázni,szőkíteni de egyre sűrűbb és nem tudom mit csináljak már vele.. ha szemöldökcsipesszel szedem ki akkor jobban megerősödik úgy mint a szemöldöknél is nem? vagy ritkább lenne talán?
2011. ápr. 5. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szemöldökcsipesszel szedd ki, egy idő után valószínű vissza se fog nőni. ( nem erősödik meg, gyengül!)
2011. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van rajta egy-két pihe, de asszem leepilálom...


15/L

2011. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nehogy megcsináld,én örülnék ha csak pihék lennének! de nekem erősek! ne epiláld le hallgass rám
2011. ápr. 5. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
te lány jol kivagy. szted ha az epilálástól is és a gyantától is erősödik akkor minek kínozzák magukat az emberek? miért nem borotválnak mindent?... gondolkozz már:) epiláld le azt csókolom. persze h vissza nő meg ilyesmi. azért kell sűrűn okoska
2011. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A gyanta/epillátor is ugyanolyan, mint a borotva, csak a borotva ugye levágja a szőrszálak tetejét, ezért látod úgy, hogy erősödnek. Ugyanúgy ki nő a gyantázott szőr is 2 nap múlva, csak annak el van vékonyodva a vége, ezért érzed úgy, hogy ritkulna vagy később nő ki.
2011. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is. Épp ma szedegettem ki szemöldökcsipesszel a randábbakat, a pihéket meghagytam. :)
2012. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!