Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy a barnára...

Lehetséges, hogy a barnára festés segít az előtte kiszőkített, roncsolt hajon?

Figyelt kérdés

Kb. 10 évig voltam szőke, de annyira tönkrement a hajam, hogy már hozzáérni is rossz volt, pedig ápoltam mindennel, de hiába.

Rászántam magam, hogy átfestem barnára.

A hajam selymes lett, nem is tudom mikor volt ilyen utoljára.

Létezik, hogy a barna hajfesték ilyen jó hatással van a hajamra?


2011. ápr. 4. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így nőtt meg a régen állandóan melírozott hajam.


Gondoltam egyet 4 évvel ezelőtt és befestettem barnára.

Azóta össze sem lehet hasonlítani a korábbi állapotával...

Selymes, kevésbé töredezik és még nőni is kezdett!


Azóta majdnem hátközépig ér (bár már többször volt vágatva).


Pedig előtte még a hajhosszabbításon is elgondolkodtam, úgy el voltam keseredve...


Úgyhogy nekem csak jó tapasztalatom van ezzel kapcsolatban! :)

2011. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez jó hír. :-)

Nekem másfél éve egy centit sem nőtt a hajam, mert letörik a vége. Pedig szeretnék hosszabb hajat, és reménykedtem, hogy ha barnára festem, talán elkerülöm hogy ennyire töredezzen, és tudom növeszteni.

2011. ápr. 4. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdhetsz reménykedni. :)


Figyeld meg, ősszel már nagyon szép lesz a hajad!


Jó időben váltasz, mert nyáron kevésbé kell hajszárítózni, így ha hagyod hogy szépen száradjon a melegben még jobban is kíméled.


De azért az ápolásra továbbra is figyelj oda, heti 1-2x pakolás neki, és szuper lesz az eredmény!


Izgalommal teli növesztgetést! :D:D

2011. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is szőkéből barna lett a hajam és sokkal jobb lett már 3hónapja nem lett vágva se festve most kopik és sokat nött:-)nekem is szebb és dúsabb:-)sztem a barna nem olyan káros mint a szőke.nekem szinte leégették a hajam.nagyon csúnya volt a hajam,csoda h még van:-)
2011. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!