Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajam legyen? Változtat...

Milyen hajam legyen? Változtatni akarok, sürgősen.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.65 kg voltam a 170 cm-m mellé,lefogytam 54-re ősz óta.Nagyon tetszik,eltűnt a kis tokám,a fenék alatti hurkáim,a nagy hasam...Mindig is olyan cuccokat hordtam,hogy pl valami lógó,unalmas farmer,tornacipővel,valami mintás póló,minél nagyobb,lógóbb méretben,semmi kiegészítő,csinos cucc,csakis ez az unalmas semmiség.Miután lefogytam,szuper,csinos ruhákat vettem.Ennyi változás mellé egy új haj is kellene.(Azért írtam le mindezt,hogy kicsit tisztában legyetek velem:)).Kb ilyen hosszú a hajam: [link]


Sötétbarna,és nagyon utálom.Kb a fülemtől göndörödik,de össze-vissza,hol nagyon,hol kevésbé,és vagy ki kell vasalnom,vagy rágöndörítenem,hogy normálisan álljon,ami pedig nem kevés idő,és káros hatás a hajamnak.Plusz egyszerűen szét állnak a hajszálaim,nem tudom máshogy elmagyarázni,ha nem vasalom ki,nem mindenhol érnek össze a hajszálaim...Mindig is ilyen hosszú hajam volt,mivel nagyon vékonyszálú törik a vége ezerrel, mindig teljesen egyenesre volt levágva,semmi extra...Mindig féltem a változásoktól,de mivel most már látom milyen jók is a változások,valami új,bolond,vagány,mégis csinos hajat szeretnék,nem túl rövidet,ami lehetőleg göndören és vasaltan is jól áll.Van ötletetek?Bocsi,kicsit hosszú lett.:)


2011. ápr. 3. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

bocsi az offért de hogy fogytál le?és mennyi idő alatt?

hajaddal kapcsolatban szerintem keress valami sztárt aki hasonlít rád és nézd meg a haját vagy menj el a fodrászodhoz ő is biztos tud ajánlani olyat ami illik az arcodhoz :)

2011. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy fogytál le?:O és mennyi idő alatt? én 175cm vagyok és 64kiló és 55 szeretnék lenni hajban pedig nem tudok semmit segíteni mert én is unom az enyém és én se tudom mit tehetnék vele
2011. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most vágattam le nem rég , de nagyon megbántam. !

A hátam közepéig ért és most a vállamig.. De most meg megakarom növeszteni.. = /

De amugy hogy fogytál annyira le..? ( mivel? )

2011. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából olyan szeptember-október fele kezdtem el ezt az életmódváltást,nem fogyókúra,mert nem kúraszerűen csinálom,hanem így fog maradni mindig!

Heti 3-4 táblacsoki simán lement addig,kibontottam egyet hupsz el is fogyott,és ez főleg este 9-10 után fordult elő.A csokimennyiséget lecsökkentettem 1 táblára,jóó,néha 2,de ez csakis étcsoki.Fehércukor helyett legjobb esetben mézet,vagy édesítőt,legrosszabb esetben is csak barnacukrot használok,illetve teljes kiőrlésű durumlisztet,anya ezekkel főz mindent.A cukrot vittem nagyon túlzásban,csakis édes dolgokat ettem,zöldséget nagyon-nagyon ritkán ettem...Addig úgy volt,hogy délelőtt bekaptam valami cukrozott péksütit,ebédre a sulis menza plusz itthon valami egészségtelen szemét,és az egész délutánt végigettem már amikor itthon voltam,nagyrészt pudingokkal,joghurtokkal.Most elkezdtem reggelizni,ami valami gyümölcs,1-2 szelet rozskenyér sovány sonkával-sajttal,esetleg lekvárral-cukormentessel,tej,tea,vagy müzli.Tízóraira gyümölcs,olykor valami itthon sült süti.Ebédet most már itthon eszem,anya gyes-en van így elkészíti.Általában valamilyen finom zöldségleves,főétel párolt zöldségek natúr csirkével,vagy hallal,olykor barnarizzsel,csőben sült brokkolival-karfiollal,néha főtt krumplival..De persze szoktam enni szilvásgombócot,tésztákat,stb is,de csak heti max 1-szer.:) Vasárnap mindig rántott húst eszem,de többször azt sem.Uzsonnára pl natúr joghurt gyümölccsel,vagy müzlivel,néha egy kis itthoni süti...Vacsora saláta,max este 7-ig,zöldség,gyümölcs is szokott lenni.rengeteget sportolok,heti 3-4-szer futás,heti 2 kangoo jumps,érdemes utánanézni ennek a sportnak,irtózatosan jó.:) és ha van kedvem,ez általában heti egy alkalom,úszok.Még ha eszembe jut valami holnap leírom,most nagyon fáradt vagyok.:) Nekem bevált,bár,irtó gyors az anyagcserém.

2011. ápr. 4. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
ez szuper:O nagyon gratulálok! hát én is most álltam rá erre a fajta életmód váltásra de nagyon apró változásokat látok csak pedig már 2 hónapja dolgozom rajta:( 175/64
2011. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :O
2011. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!