Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom mit kezdjek a...

Nem tudom mit kezdjek a hajammal. Ti hogy hordjátok?

Figyelt kérdés
vállig érő barna hajam van,oldal frufruval.sziinte mindig kivasalva hordom.amikor már nem olyan jó a frufrum akkor azt feltűzöm. de egyébként máshogy nem nagyon tudom hordani,mert ha felkötöm az nem áll jól,és ha egyszer már kivasaltam nem tudom begöndöríteni mert a hajvédőtől nem göndörödik.ti hogy szoktátok hordani a hajatokat. ha van időtök linkeljetek képet is.köszi
2011. ápr. 2. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekérdezhetem, hogy milyen hajvédőt használsz, hogy nem göndörödik a hajad??
2011. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem sem áll jól az összefogott haj :) Mostanában így szoktam hordani:

[link]


Nekem hátközépig érő fokozatosan levágott hajam van :D Jah meg volt olyan ,hogy simán hullámcsattal eggyik oldalt elcsatoltam iLYESMI(MONDJUK ÉN FENTEBBRE SZOKTAM CSATOLNI,DE M1 :) : [link]

2011. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

17:14-es vagyok

Én néha begöndörítem,az tök jól áll :P Nekem alapból egyenes hajam van,és nem is áll annyira jól az egyenes,am sztem senkinek sem áll olyan húú de jól,a fölösleges rizsát félretéve én úgy szoktam begöndöríteni,hogy két kontyba összegumizom a hajam és úgy alsuom :) Reggelre szép göndör lesz. Vagy pedig simán az elektromos megoldással a hajgöndörítő vas szerűséggel ,nekem az nem tartós,ezért inkább az egyszerűbbnél maradok. :)

Am próbáld ki a masnis megoldást,az mindenkinek jól áll. Vegyél egy hajcsatot amin szép masni van és tűzd el egyik oldalt vele a hajad,hidd el jól fog állni ;)

2011. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nem tudom milyen hajak állnak jól,viszont linkelek pár képet,ahogy én szoktam hordani,hátha megtetszik az egyik és kipróbálod:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a képeket is!

Első válaszolónak: 2félét használok, az egyik got2be straight on, és az avonos hővédő (igen az egyik direkt egyenesítésre van,de ha nem használnám teljesen széttörne a hajam)

köszönöm a képeket is,igen én is úgy szoktam hordani mint selena gomez(?)-es képeken,

és az utolsó kép amit az utolsó válaszoló linkelt nagyon tetszik megpróbálom megcsinálni.köszönöm mindenkinek!

2011. ápr. 3. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!