Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal és a...

Mit csináljak a hajammal és a körmömmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a bajom, hogy a hajam vége nagyon el szokott töredezni, és állandóan mosni kell, mert nagyon gyorsan elkezd zsírosodni.

A körmöm meg nem tud megnőni. Ha nő egy kicsit, egyből letörik, pedig nem rágom és vitaminhiányom sincs.

Már nem tudom hogy mihez kezdjek. Tudtok segíteni?

Köszi előre is! :)


2011. márc. 30. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajadra a glis kúr termékek közül a hajtöredezésre valókat, azok közül is a srpé-t és a hajpakolást ajánlom, nagyon bejött :)


körmödre pedig a miss sporty féle körömerősítő/körömnövekedést serkentő lakkot használd. és reszeléshez üveges reszelőt vegyél mert az néhány használat után megakadályozza a töredezést.. hajrá!

2011. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nincs vitaminhiányod? A töredezett köröm és haj a legbiztosabb jele annak, hogy igenis van. Változtass az étkezéseden, és máris jobb lesz.
2011. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy alulműködés tipikus jelei is ezek, főleg, ha gyorsan zsírosodik a haj és a bőr.
2011. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Onnan gondolom hogy nincs vitaminhiányom, hogy rengeteg gyümölcsöt eszem, de nem csak gyümölcsöt, hanem mindent ami ehető, úgyhogy biztos van bennem minden ami kell, sőt amikor egyszer voltam vérvételen kiderült hogy vasból még túl sok is van.

A pajzsmirigyemet nem tudom hogy jól működik-e, lehet hogy majd megvizsgáltatom.

És majd veszek olyan cuccokat, amiket az első válaszolóm ajánlott.

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

2011. márc. 31. 20:31
 5/6 anonim válasza:

én hajvégápolót használok. szerintem jó.

és néha ollóval állok neki a hajamnak:D

mert ugye látszik ha törik. és én levágom a törött részt, hogy ne legyen töröttebb.. nem tudom hogy ez jó-e de nekem szebb a haja (azt hiszem)

2011. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jún. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!