Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitség! Mit kezdjek a...

Blackprincess kérdése:

Segitség! Mit kezdjek a dauerolt hajammal hogy 2 napon után ne ugy nézzek ki mint egy rasztázott?

Figyelt kérdés

Csütörtökön daueroltattam be hajam és akko még szép is volt.Söt most is szép amikor megmosom de másnapra csimbókokba lognak a fürtjeim.

Akármenyi balzsamot teszek rá én akkor se tudom kifésülni vizesen.Soha nem fésültem vizesen a hajam régen se.De mindig is nagyon hamar kocolodott.


2011. márc. 29. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

normális vagy???

Mehetsz megint daueroltatni!!!

Nem szabad fésülni,mert úgy fog kinézni a hajad mint egy oroszlán sörény!!

Óvatosan kimosod,és vagy difúzerrel szárítod vagy hagyod magától megszáradni!!!

Nekem is dauerolva van a hajam,és így kell csinálni!!

2011. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én ha magátol hagyom megszáradni akkor másnapra nagyon csunya lesz.Most mostam meg és megszáritottam normális hajszáritóval most igy tetszik kiváncsi leszek holnapra milyen lesz.Amugy hátközépig érő hajam van.
2011. márc. 29. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdeznék egy olyat, hogy hajmosás után hajhabot nem használsz?

Nekem is dauerolt a hajam, és én remekül megvagyok vele. Hajmosás, rengeteg balzsam(a nemfésülés miatt), még vizesen kifésülöm jó alaposan, hajhab rá, lehajolok, összenyomkodom, kicsit hagyom magától száradni úgy egy-két órát, aztán hajszárítóval átmegyek rajta. Nagyon szeretem a hajamat, egyszerűen imádom:)

2011. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma ugy csináltam hogy megmostam ,hajpakolás 15 percig,lemostam és megszáritottam.És igy nem olyan göndör de jol néz ki.

De eddig ugy csináltam hogy megmostam,hajpakolás,megprobáltam kifésülni de nem sikerült,hajhab jol benyomkodtam és hagytam megszáradni.Másnapra pedig rasztás csunya lett a hajam.

2011. márc. 29. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet a hajpakolással van itt a probléma, sőt, szerintem tuti. Miért is kell az? azt általában kimossák, nem? én nem szoktam rá tenni mást, csak balzsamot, és hajhabot, de már leírtam. próbáld ki úgy, mert nekem semmi gondom a hajammal.
2011. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te olyan balzsamot használsz amit nem kell kimosni?
2011. márc. 30. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoktam olyat is, de legtöbbször csak hajmosás utáni kimoshatót teszek fel. Ha nem tudom még vizesen kifésülni, akkor szoktam olyan balzsamot is kenni rá, amit nem kell kimosni.
2011. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!