Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem így a...

Hogyan szőrtelenítsem így a hónaljamat?! (bőrgyógyászok válaszának is nagyon örülnék.! )

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a hónaljamban van egy szemölcs, anyajegy, vagy nem is tudom mi... Már azt hiszem régóta ott volt, de ugye beléptem a pubertás korba, így abba a "valamibe" belenőtt egy szőrszál... Múltkor epilálásnál nem láttam hogy ott van, azt hittem hogy eddig csak odaképzeltem, így véletlen kitéptem, és látom hogy most elkezdett nőni... Szóval, mi a teendő vele? Egyelőre még nem lett ettől bajom, hogy véletlen kitéptem, de mit tegyek a későbbiekben? Mert így nem tudom leepilálni teljesen a hónaljamat, mert az epilátorom normál fejű, és nem férek oda vele úgy, hogy ne tépjem ki megint... Leszedetés? Lefagyasztás? Vagy mit csináljak? :( Itt egy kép, hogy pontosan hogyan is néz ki: [link]

És kicsit "kiemelkedik", szóval nem "laposan" van.


2011. márc. 27. 10:53
 1/6 anonim válasza:
0%
attol is függ, hány éves vagy. sokan borotválják de sztem az egy kicsit undi::P mert én nem szoktam:DD bújj el valahova:DD (nem tok jobbat)
2011. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, aztán megfelelő módon eltüntetik. Szerintem leírás alapján anyajegy lesz, a kép 403 forbidden, meg am se vagyok orvos. De valszeg kimentszik, utána legalább nem lesz ezzel több problémád. ^^
2011. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a képet nem tudtam megnézni de sztem bőrgyógyász! Asszem kimetszeni szoktak ilyesmit. Fagyasztani a fibrómákat szokták.
2011. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sem látom a képet... de mindenképpen bőrgyógyász, szerintem egyszerűen csak leszedi és máris nem lesz semmi probléma
2011. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nálam működött a kép, nem tudom nálatok miért nem... Utólag is bocsi. Remélem most jó lesz: [link]

Köszönöm mindenki válaszát (kivéve az elsőt). Szerintem nem anyajegy, vagy nem tudom... :S

2011. márc. 27. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen az oldalamon van, nekem rendes szemölcs van a hónaljamban, de hát megoldom borotva- olló, csak úgy félek hogy belekapok :S
2011. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!