Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket tudtok...

Milyen hajfestéket tudtok ajánlani hogy a leszívott hajam vörösessége ne látszódjon?

Figyelt kérdés
(Fekete volt a hajam le lett szívva,aztán be lett festve közepesbarnára 2x-is de idővel újra elő és előjön a vörösesség...Ha tudtok valamilyen szép barna hajfestéket ajánlani ami nem sötét akkor légyszi küldjetek róla linket) köszi:)
2011. márc. 24. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
sosem értem mért csinálnak paradicsommadarat magukból az emberek. aztán megy a jajgatás. :-)
2011. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért hogy megszabaduljanak egy adott hajszintől...mondjuk....
2011. márc. 24. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

mondjuk .. menj el egy fodrászhoz, nem véletlen találták ki ezt a szakmát .. mondjuk..

nem valószínű, hogy az életben is fogsz tudni csinálni feketéből normális világos hajszínt .. ez olyan, mint az online nyelvtanulás.. lehetetlen.

2011. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát... nekem volt már fekete, vörös, most épp világosszőke, mind házilag, a hajam pedig puha és egészséges.

Bár én nyelvet is tanultam már online. :D


Kérdező: vegyél DM-ben hamvasító sampont, swiss-o-par silver a neve, lila flakon és egy szőke csaj képe van rajta, aztán azzal mosd a hajad, de úgy, hogy megmosod a rendes samponoddal, aztán másodszor ezzel, de ne 1-2, hanem 5-10 percig hagyd rajta, mint egy pakolást. Ez pont nem saját tapasztalat, több sminkblogban olvastam, hogy sokaknak bevált, nekik szépen kiszedte a vöröset olyan 4-5 mosás után (én is használom, de én értelmeszerűen a szőkére, arra beválik, ezért merem hinni, hogy másoknak, másra is tényleg :)).

2011. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha meg tudnál tanulni perfektül idegen nyelvet online, akkor éhenhalnának a nyelvtanárok :)

kérdező, miért nem mész el fodrászhoz, nem fog zavarni, ha narancssárga lesz a hajad? a FEJEDRŐL beszélünk, nem a kislábujjadról, amire zoknit tudsz húzni, ha csúnya lett a lakkozás ...

2011. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!