Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék az izzadás ellen?

Mit tehetnék az izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteget izzadok. Befújom a hónaljamat dezodorral, és három óra múlva már érzem, hogy nyirkos ott a bőröm, és kezd büdös lenni. Tegnap vettem Solutio Antisudoricát, ma reggel kipróbáltam, de tíz percig bírtam csak, mert annyira csípte, hogy muszáj volt lemosni. Azt hittem, hogy pár perc múlva abbamarad a csípő érzés, de sajnos nem. :( Mit tehetnék? Mi az, ami tényleg tényleg, de tényleg használ?


Köszönöm


2011. márc. 24. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én is azt használom, nekem bevált :)

ha nagyon csíp fel kell hígítani vízzel! :)

2011. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem a Foreverék deója vált be. Nem izzadásgátló, mert az izzadás egy természetes méregtelenítő folyamat és, ha nem hagyod kibontakozni, mellkörnyéken keres helyet magának. Én kicsit ráparáztam a mellrák témára anno, mert családban előfordult már, engem is vizsgáltak a gyanújával.

De ami a lényeg: nem lesz kellemetlen szagod, ha ezt a deót használod, mert a tejsavas erjedést gátolja meg. Remélem segítettem.

2011. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a deo-kiristály vált be.Teljesen természetes , szín és illatanyagmentes.Néha erre rá szoktam fúkálni másik fajtát is ha úgy érzem, mert a kristály sima só, nem ,, vesznek össze ".

Amúgy ezt a cikket nagyon hasznosnak találom :) jó böngészést is.Szerintem érdemes elolvasni. [link]

2011. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem baj ha csíp. Este fürdés után hígitva alkalmzd! Nekem is csípett elsőre is, meg másodikra is egy kicsit, de ma már csak hetente használom, hígítva, kicsit sem csíp. Hajrá hidd el be fog válni;)
2011. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ^^

Mindenkinek ment a zöld kéz.

Fel fogom hígítani, de ha az sem lesz jó, akkor megfontolom a többit.

2011. márc. 25. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!